Instalacja Windows XP - Błędy plików

Pracuje w firmie odzieżowej i dzisiaj robiłem format na komputerze nie jest on najnowszy ale daje radę choć było na nim sporo syfu (np. 37 trojanów). Najpierw zainstalowałem system z nie do końca oryginalnej kopii i wszystko poszło dobrze, ale później odkryłem, że są oryginalne płyty z windowsem xp. Jedna wersja jedno płytowa, a w drugiej były cztery? ( w sumie nie wiem czy to nie były jakieś poradniki). Więc wybrałem wersje jedno płytową. Po formacie i zrzucaniu plików startowych wyskoczyło kilka razy informacja, że nie może znaleźć pewnych plików lecz je pominąłem i zaczęła się instalacja. I podczas niej naprawdę co chwile wyskakiwało powiadomienie, że nie ma jakiegoś pliku to fakt płyta była trochę porysowana…

Co mogą spowodać te braki? Czy mogę zainstalować system z nielegalnej płyty a wpisać oryginalny serial, albo w jakiś sposób inny to obejść?

Dziękuję bardzo za pomoc.

Co znaczy z nie do końca oryginalnej kopii?

Najprawdopodobniej uszkodzony nośnik lub nie sprawny napęd.

Nie możesz, tzn. tak to nie zadziała. Jak to obejść? Pożyczyć od kogoś sprawny nośnik z systemem.

Ale odpowiedź. Pożyczyć, czyli spiracić, tak?

Niestety w pracy nie może być piratów , bo może być kontrola. Mozna zainstalować z pirata a wpisać cd key z oryginalnego ?

W EULA nie mogę znaleźć punktu o braku możliwości pożyczenia nośnika. Jeżeli więc takowy jest to proszę przedstaw mi go.

Nie.

Oryginalny nośnik jest jednym z pięciu atrybutów legalności posiadanego systemu operacyjnego. Jednak nie najważniejszym. Jeśli komputer posiada naklejkę COA, a ty masz możliwość skorzystania z kopii posiadanego systemu. Podkreślam kopii a nie spiraconej wersji z internetu, to oczywiście możesz tak zrobić. To samo dotyczy możliwości skorzystania z innego oryginalnego nośnika danej wersji systemu operacyjnego, właściwej dla posiadanej licencji (zgodnej z COA).

To jakie jest wyjście żeby było wszystko legalne czy po wpisaniu keya i wyskoczeniu informacji ze czegos nie moze znalezc nie moge wlozyc pirackiej plyty przeciez wtedy juz tylko kopiuje.

po prostu ta płyta nie może być pobrana z internetu tylko kopia twoje płyty albo innej oryginalnej płyty może być

chyba może być kopia kopii