Instalacja Windowsa 7 zatrzymuje się w trakcie

Witam. Posiadam Laptopa Samsung R540. Postanowiłem przeinstalować system bo sie mulił strasznie już. Windows to 7 professional x64.

Po próbie formatu która skończyła się na tym że pliki instalacyjne windows się załadowały, pózńiej wybralem język, następnie kliknąłem zainstaluj i godzine pisało"instalator rozpoczyna prace" i nic z tego. Teraz po uruchomieniu komputera wyskakuje dokładnie taki komunikat http://imageshack.us/photo/my-images/36 … 08we7.jpg/. Wyieram Uruchom narzędzie do naprawy systemu podczas uruchamiania(zalecane). wyskakuje trwa ładowanie plików przez Windows… . Raz przeskoczy ten pasek windowsa zielony i robi się czarny ekran. A gdy wezmę wybiore uruchom system normalnie pisze "Trwa uruchamianie systemu pokazuje się logo windowsa i restartuje się od nowa. Jaka może być przyczyna? Pomoże ktoś?

Wejdź do BIOS, wyłącz AHCI, uruchom instalator, sformatuj partycję systemową i zainstaluj na nowo Windows.

Dzięki wielkie. Pomogło. Tylko mam jeszcze pytanie czy po instalacji mam włączyć to AHCi czy zostawić jak jest teraz?

mela931 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Zostaw wyłączone bo nie uruchomisz systemu.

Dobrze dziękuje Wam za pomoc.

Pozdrawiam :slight_smile: