Instalacja Windowsa Mobile 6.0 w LG KS20

Witam posiadam LG KS 20, ale nie ma wgranego systemu, jest po prostu pusty, ale działa. Jak mogę wgrać system Windows Mobile 6.0 wraz z ROM-em najlepiej z ORANGE. Proszę o pomoc. Z góry Dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam

Niestety to nie ten adres . To forum jest związane z komputerami, nie telefonami, tak więc temat kwalifikuje się np. na elektrodę.pl do działu serwis gsm. Od siebie mogę tyle napisać, że skoro nigdy nie miałeś do czynienia z instalacją oprogramowania dla telefonu, lepiej przekaż telefon wykwalifikowanemu serwisowi, bo niestety jak instalacja zosrtanie przerwana, telefon zostanie “uśmiercony” i niestety tutaj ponowne podłączenie i zainstalowanie nic nie da, ponieważ telefon przestanie być wykrywany przez Windowsa i już będzie potrzebne specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie potrzebne aby ponowne zaprogramowanie pamięci telefonu było możliwe, tak więc z pewnością o wiele więcej cię to wyniesie, niż samo wgranie.

No niezupełnie ponieważ istnieje na forum taki dział jak “Telefonia komórkowa” telefonia-komorkowa-f12.html :stuck_out_tongue: