Instalacja Windowsa na innym PC niż docelowy

Mam taką oto sytuację. Kupiłem dla klienta dysk na którym będzie zainstalowany Wibdows 8. Aby nie tracić czasu na jego instalacje u klienta wpadłem na pomysł, aby Windows zainstalować na moim komputerze lecz na jego nowym dysku. Teraz uwaga: po pierwszym restarcie od procesu instalacji wyłączę komputer, by nie wykryło mojej konfiguracji komputera, a jego, gdy już dysk zamontuję w komputerze klienta. Pytanie czy sprzęt nie jest już wykrywany i konfigurowany na etapie instalacji, tym samym mój plan jest do kosza?

Weź, człowieku, wgraj system normalnie na swoim komputerze na dysku znajomego i po instalacji usuń kontrolery dysku twardego, i napędów w menedźerze urządzeń, bo to sterowniki do tego urządzenia sprawiają problem z uruchomieniem systemu na innym komputerze niż docelowy. Dlatego, przyjacielu, musisz wykonać moją wskazówkę, aby wszystko działało. Resztę sprzętu Windows sam wykryje i będzie git. :slight_smile: Pozdrawiam.

Nie kombinuj. Czas pozornie zaoszczędzony może na późniejszym etapie zemścić się okrutnie.

Ok, dziękuje za wskazówkę. Pozdrawiam.