Instalacja Windowsa [Rozwiązany]

Witam mam ISO Windows 8 i chce sie dowiedzieć jak zainstalować go bez CD/Pendrive Windows 7. Proszę o instrukcję jak go zainstalować po koleji.
Dziękuje! :slight_smile:

Na czym masz to ISO? Na czym chcesz dokładnie zainstalować? Jakie masz jeszcze inne komputery w domu?
Najwygodniej by jednak było pożyczyć/kupić pendrive 4GB.

Potrzebuje na teraz, Iso mam w pliki i po rozpakowaniu będzie silnik itd…Nie mam innych ale telefon zmieści 8.1 bo to 32x bit.

Gubię się. Na telefonie instalujesz?

Teraz instaluje iso na telefonie i chce go przenieść na komputer ale co dalej

Bo potrzebuje na głównym dysku zainstalować?

Instalujesz czy pobierasz obraz ISO?
Bo wygląda jak byś pobierał ISO na telefon.

Wygląda jakbyś pobierał na telefon. Jaki masz plan dalej? Ja za bardzo nie mam pojęcia jak to dalej zrobić.

1 polubienie

Pobieram ISO na telefonie plik cały a potem chce to przegrać na komputer i na komputerze zainstalować windowsa z tego iso ale nwm jak go zainstalowac bez napędu i pendrive .

Może trzeba utworzyć wirtualny napęd. Ale jak to zrobić nie mam pojęcia.

Nie da się tak, musisz mieć pendrive. Bez tego ani rusz.

A jakąś zbędną kartę microsd masz?

program WinToHDD mogłby dać radę :wink: ale nie testowałem

Mam wintohdd Ale probowalem na windows lite to nwm czy windows byl uszkodzony czy ten program nie dzialał

Nie mam

Ale mam dysk podzielony na partycję tamten ma 30GB i jest czysty może da sie tam jakoś zainstalować

Potrzebujesz utworzyć bootowalny nośnik z windows, i dopiero postawić system na partycji 30GB

A gdy bym ogarnąl pendrive to pomożecie zainstalować Windowsa? Bo mi jest bardzo potrzebny.

Masz dostęp do innego komputera? Czy na obecnym jest jeszcze jakiś sprawny Windows, czy wszystko leży? Jakoś trzeba przecież przygotować ten pendrive.

Widzę, że w tym roku Św. Mikołaj był bardzo hojny bo na forach internetowych mnóstwo dzieci pytających się jak zainstalować Windowsa albo jak podłączyć kable do płyty głównej. Ja bym najpierw proponował trochę pouczyć się teorii a później przejść do czynów.

1 polubienie