Instalacja windowsa z recovery na komputerze z linuxem

Witam, potrzebuję pomocy - jak zainstalować ponownie windows z partycji recovery na komputerze na którym zainstalowany jest w tym momencie linux fedora? Na komputerze jest zrobiona partycja tak aby były 2 systemy operacyjne do wyboru windows - z który był kupiony komp i linux (z laptopa korzysta więcej osób i każdy ma swoje widzi mi się) niestety podczas instalacji linuxa został usunięty windows. Jak go odzyskać z ukrytej partycji? Proszę o instrukcje krok po kroku jeśli to możliwe bo jestem raczej słaba w tej dziedzinie, instalowałam kiedyś tam windowsa z płytki i nie było to trudne więc liczę ze to też mi się uda. komputer to lenovog50-45

Witam.

 

Jakiego windowsa chcesz zainstalować

win 8 był w “standardzie” z komputerem

 

Windows 8 wersja podstawowa czy już 8.1

kurcze nie pamiętam a kom jest w domu a ja w pracy eh

W przypadku Windowsa 8.1 można bez problemu pobrać obraz instalacyjny 

 

http://www.dobreprogramy.pl/Potrzebujesz-nosnika-instalacyjnego-Windows-8.1-Microsoft-znacznie-ulatwil-jego-przygotowanie,News,59080.html

 

wydaje mi się ze powinno być 8,1 - ta aktualizacja pojawiła się w 2014 a moi rodzice kupili komp w lipcu 2015  - więc logika podpowiada że powinno być 8.1

czyli mając zainstalowanego linuxa muszę zrobić to z płytki nie da się skorzystać z oprogramowania na ukrytej partycji?

ale ten artykuł który mi przesłałeś traktuje o tym jak zrobić instalke na pendrive mają już “jakiś” windows na kompie jako system operacyjny - ja ma na kompie linux a win jest na ukrytej partycji nie zainstalowany i chce go dopiero zainstalować więc nie pobiore sobie jego obrazu korzystając z windowsa

Nie Masz możliwości wypalenia obrazu lub przygotowania , Jeżeli chcesz skontaktuj ze ze mną ma (szczegóły na priv )

Prawdopodobnie podczas instalacji usunięta została partycja recovery i pozostaje tylko pobrać ISO i przygotować pendrive lub płytę.

eh własnie się dowiedziałam ze jesli na komp jest zainstalowany linux to onekeyrecovery jest niedostępny

 

nie do końca można spróbować odpalić procedurę odzyskiwania w inny sposób