Instalacja WinXP - problem

Podczas instalowania XP, po ponownym uruchomieniu komputera, gdy instalka ma uruchomić się w DOSIE, komputer zawiesza się, tzn. pokazuje sie czarny ekran - I WIELKIE NIC B(. ■■■ !?

z formatuj dysk i ponownie zainstaluj windowsa to powinno pomóc! !!

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

Próbowałem już, ale nic nie pomogło B(

Jest to wina któregoś z podzespołów komputera. Wygląda na karte graficzną,więc spróbuj ją podmienić i zobacz czy się włączy.

BTW Nie masz przypadkiem dysku z interfejsem SATA??

Podaj konfiguracje dokładną kompa ,wcześniej na jakim systemie pracowałeś.

ten Łindołs jest już z Service Packiem 2??

U mojego kumpla jest podobna sytuacja ze jak chce zainstalować system windows xp!

Przy instalacji niby się wszystko robi ładuje itd. A jak chce zainstalować to pokazuje czarne okno i w lewym rogu miga tylko małą kreska i nic się nie dzieje tak jak by się zawiesił!A komp pracował z systemem Me i 89se a z Xp nie chce!Co może być przyczyna?

:arrow: adrian5510

Najprawdopodobniej problem sprawia karta grafiki (jakiś geeforce). Na czas instalacji systemu podmień na inną.

Jestem szczęśliwym B( posiadaczem:

Procek - Athlon XP 1700+

Grafika - GeForce GTS/PRO 2

Pamięć - 256MB RAM

System - Win98 SE B(

A jak instalujesz tego windowsa??

Z dyskietki startowej, czy ustawiłeś bootowanie w biosie??

P.S. Mi to wygląda na konflikt sprzętowy :stuck_out_tongue: U kumpla kiedyś próbowałem zainstalować Windows 98… nie udało się… tylko XP się dało. Przyczyna - Karta graficzna :stuck_out_tongue:

Moderator fiesta dobrze radzi nic nie kombinuj pozycz inną kartę zainstaluj windowsa . Potem tylko karte grafiki podmienisz wrzucisz sterowniki i po sprawie,

Tak sie dzieje na niektórych kartach

Pozdro…!