Instalacja WinXP z pendrive'a - braki plików, Blue Screeny

Witam.

Chciałem zainstalować od nowa Windowsa xp na laptopie Asus Eee pc 900. Nie posiada on stacji CD-ROM, więc wziąłem na drugim komputrze z oryginalnej płyty zrobiłem bootowalnego pendriva programem Ultra ISo pózniej win to flash. Instalacja ruszyła ładowały się pliki. Zrobiłem formatowanie NTFS szybkie. Nagle wyskoczył komunikat “Plik INF txtsetup.sif jest uszkodzony lub go nie ma, stan 18”. Przeczytałem gdzieś żeby skopiować go z folderu i386 prosto do na pendriva bez folderu. Ruszylo lecz wyskoczylo znowu: “brakuje pliku $win_nt$.~bt\biosinfo.inf”. Utworzyłem na pendrive folder skopiowałem ten plik i pózniej kolejne wyskakiwaly, wiec skopiowałem całą zawartość folderu i386 do utworzonego $win_nt$.~bt. Instalacja ruszyła dalej, lecz wyskoczył blue screen 0x000006b dalej nie pamiętam. Zrobiłem jeszcze raz bootowalnego pendriva. Już nie wyskakiwał blue screen. Lecz podczas instalacji wyskakuje: Brak dostępu do stacji dysków CD-ROM. Nie wiem co dalej. Może mógłby ktoś pomóc?

Pozdrawiam.

Pomoże ktoś?

Z doświadczenia wiem, że najprościej zainstalować system z płyty po podłączeniu zewnętrznego napędu CD/DVD.

Mógłbyś jeszcze raz spróbować z Win-to-flash, ale od początku, sformatować pendrive jak i sformatować ową partycję na której ma być instalowany system.

Jeśli i to nie zadziała, możesz spróbować tego: http://www.vista.pl/porady/974_jak_zainstalowac_windows_xp_z_pendrive_usb_.html

Jakoś dałem radę ruszyć z Windowsem z tym, że mam problemy z klawiaturą. Dochodzę do wpisywania nazwy użytkownika i klucza windowsa i klawiatura nic nie pisze. Klawisz back space pisze dziwne znaczki, przy przytrzymaniu shifta piszą się tylko litery ć ś ą itd. Klawisz H natomiast działa jak back space. F2 działa aby wejść do biosu. Enter i Esc również działa. Co może być nie tak?