Instalacja wordpressa na yoyo.pl

Witam,

Wrzuciłem pliki na serwer, wpisałem dane do połączenia z bazą i jest problem z instalacją. Otwierając plik install.php strona się tylko odświeża i zostaje pusta. Nie ma żadnego hasła. Problem może tkwić w chmodach - nic nie zmieniałem, bo nie wiem na jakie. Proszę o pomoc. :roll:

Prawdopodobnie powodem jest uszkodzona struktura pliku install.php. Sprawdź czy gdzieś nie nadpisałeś średnika podczas wpisywania danych połączenia.

Nic nie nadpisałem, po otworzeniu pojawia się napis “Trwa ładowanie strony” potem znika i zostaje pusta strona. Nie mam pojęcia co jest nie tak. :expressionless:

Wgraj jeszcze raz plik install.php z oryginalnej paczki instalacyjnej.

Wgrałem plik jeszcze raz, brak efektu :frowning:

Dodane 24.06.2009 (Śr) 15:48

Ściągnąłem inną paczkę i podmieniłem plik install.php, teraz przynajmniej coś ruszyło. Wyskoczył błąd “Fatal error: Allowed memory size of 16777216 bytes exhausted (tried to allocate 92160 bytes) in /var/www/sites/yoyo.pl/z/l/hehehe/wp/wp-admin/includes/media.php on line 1131”. Jak się tego pozbyć?

W php.ini musisz zmienić limit maksymalnej pamięci dla skryptu.

memory_limit = 24M ; Maximum amount of memory a script may consume (8MB)

24M powinny starczyć. Po zapisaniu pliku restrartujesz serwer i gotowe.

Nie widzę tego pliku na serwerze, chyba nie mam do niego dostępu. :roll:

Spróbuj dołączyć do treści tego pliku taką funkcję:

ini_set("memory_limit","24M");

. (Mam nadzieję, że wiesz, jak zgodnie z językiem PHP dołączyć tę funkcję.) Jeśli to nie pomoże, to musisz napisać do administracji Yoyo.

Z php dopiero zaczynam i raczej sobie nie poradzę #-o

Wklej funkcję zaraz po <?php, tylko uważaj żebyś nie wjechał na komentarz bo wszystko się popsuje.

Błąd nadal występuje, dzięki z4nzi za pomoc. yoyo.pl jest do bani.

Pozdro