Instalacja XP bez usunięcia partycji C

Witam.

Mam do was pytanie chcę zainstalować XP na partycji C, ale czy można go zainstalować na C bez usunięcia partycji :?:

Bo mam dwie partycje C i D i jeśli usunę C to D wskoczy na miejsce C :?: bo już mi się kiedyś tak zdarzyło.

Instalując system nie musisz usuwać partycji.

Poprawka mam E zamiast D.

Ale gdy teraz wszedłem w narzędzia administracyjne to okazało się ze są trzy partycje, tylko ze ostatnia jest nieznana, wiec podczas instalacji gdy ja usunę, i tez usunę C to one obie się połącza tak :?:

I partycja E zostanie żeby nie była jako C hmm.

XP.JPG

Cześć

Wydaje mi się że nie, ponieważ jedna z nich jest przed partycją logiczną, a druga za.

Aczkolwiek mogę się mylić.

No cześć, 

Właśnie tego też nie wiem i nie chciałbym zaryzykować…

Hmm może tą nieznaną bym usunął i bym ją połączył program z forum Partition Magic 8.0 tak by się dało :?:

 

Nie, ponieważ wolna przestrzeń (po usunięciu tej partycji 251MB) nie będzie się znajdować bezpośrednio przy partycji C (po między nimi jest partycja rozszerzona).

Czy na prawdę potrzebujesz tych 251 MB?

Usuwając tą partycję 251MB możesz poszerzyć partycję E o tą przestrzeń.

Aha rozumiem, no nie potrzebuje jej tak bardzo, ale po co ma być bezużyteczna :wink:  

Czyli tylko do E mogę ja dać.

Tak.

Ok, tylko ze je połączyłem i był restart laptopa i pojawił się jakiś error i nadal są osobno one. 

Sformatuj tą partycję 251MB przed łączeniem. Poza tym wielkiej straty nie będzie jak się nie da połączyć. Jak będziesz mieć problem spróbuj przerzucić dane na partycję C jak się zmieszczą plus ewentualnie peny jak masz i usuń dwie partycję i utwórz jedną nową.

Właśnie tą 251MB formatowałem, i nic to nie daje, ale program podczas restartu na tym niebieskim tle informuje jest jest ok, a za chwile error.

Chyba będę musiał zrobić tak jak radzisz poprzerzucać dane.

ej mam teraz w tym programie Status None i nie widzi XP mi go, ale w tym programie dane sa widoczne, co mam zrobic z tym :?:

Proszę korzystać z opcji Edytuj , zamiast pisać post pod postem.

rgabrysiak