Instalacja XP na XP nie tracjąc aplikacji i programów


(Don Pech) #1

Witam

Czy istnieje możliwość zainstalowania Windowsa XP na Windowsie XP nie tracąc danych, ani programów z tego zainstalowanego Windowsa?


(deFco247) #2

Instalacja nakładkowa XP bez utraty danych. http://www.google.pl/search?q=instalacj ... 3adkowa+XP


(Don Pech) #3

Dzięki. Wpisywałem swój temat w wyszukiwarce i nic nie znalazłem - nie wiedziałem jak to się profesjonalnie nazywa :stuck_out_tongue:


(Molenda65) #4

Odpowiadając na twe jakże poprawnie gramatycznie zadane pytanie będąc zdrowy na ciele i umyślę odpowiadam co następuje:

Nie da się zainstalować windowsa od nowa nie tracąc danych natomiast da się nadgrać windowsa za pomocą opcji napraw podczas instalacji. Wtedy zostanie nadgrana czysta kopia systemu lecz nie całkiem nowa. Możesz zawsze na innej partycji nagrać windowsa i zachować dotychczasowe dane (poza programami). Podczas instalacji w drugim przypadku wystarczy wybrać opcje zainstaluj windowsa na partycji pozostawiając strary (dotychczasowy) system plików.

Pozdrawiam


(roobal) #5

System bez utraty danych jak najbardziej da się zainstalować, podczas instalacji nie formatujesz partycji i pozostawiasz ją bez zmian, instalator tylko nadpisuje obecne na partycji pliki.

Człowieku nie ośmieszaj sam siebie :slight_smile:

Nie wiem co znaczy słowo "nadgrać" ale spoko, lecz nawet słownik od Fx podkreśla twoje "nadgrać", do tego piszesz nazwy własne z małej litery. Zanim zaczniesz wytykać innym błędy najpierw popatrz na swoje wielki polonisto, bo tylko się ośmieszyłeś :slight_smile: Poza tym Windowsa się nie nagrywa tylko instaluje na dysku. Nagrać go możesz co najwyżej na płytę :slight_smile:

Pozdrawiam!


(Umpfh) #6

To tzw. naprawa bez utraty danych: http://www.forumpc.pl/index.php?showtopic=60904


(Jjoasz) #7

:rotfl:

da sie, wystarczy, j/w nie likwidowac partycji i podczas instalacji wskazac inna sciezke do katalogu windows (normalnie c:/windows, ale mozna zmienic na np. c:/d/windows)

i zajrzyj do tematu 'pisze poprawnie po polsku' - niezly ubaw bedzie :smiley: