Instalacja XP-Pro w Toshiba (laptop)

Witam Wszystkich,

w laptopie Toshiba Satellite 1800-712 zainstalowany jest jest XP home. Po zmianie na XP Pro, laptop stal sie “ociezaly” i to znaczaco. Prosze o pomoc w wyjasnieniu przyczyny dlaczego tak sie dzieje??. Wyglada na to, ze brakuje sterownikow??..jesli tak…to jakich i gdzie ich szukac??

Dzieki wielkie

pozdrawiam all

Witam,

Ja bym raczej nie dopatrywał się problemu w sterownikach (podaj dokładniejszą specyfikacje sprzętową).

Być może na dysku jest już dużo śmieci.

Co do tych sterowników, jak byś mógł podać jeszcze wersje dla poszczegółnych komponentów zainstalowanych w notebooku.

A jak zmieniłeś system? Zrobiłeś nakładkę czy na czystą partycję??

Witaj Lazikar)

czytam Ciebie tutaj czesto…i cieszy mnie, ze zainteresowales sie tym problemem…))

Tak zmienilem partycje na NTFS…wiec jak sie domyslasz…bylem po formacie.

pozdrawiam

A instalowałeś Sp1 I łatki krytyczne z Windows Update. Jak nie to zainstaluj. :smiley: Miałem kiedyś taki przypadek że komputer po identycznej instalacji był ociężały. Łatki mu pomogły. :?

Podaj jeszcze informacje o które prosi kolega Sebastian. :smiley:

…zainstalowalem Sp 1 i oczywiscie latke blastera. Nie zainstalowalem dalszych latek krytycznych…fakt. Ale przyznam, ze akurat to rozwiazanie nie przekonuje mnie…

Sebastianowi odpowiem ale nie w tej chwili…niestety laptop jest poza domem.

pozdrawiam

Z tymi sterownikami się nie śpieszy, bo jak wspomniałem, wątpie by tu tkwił problem.

Jeżeli wskazówki, jakich udzielił Lazikar nie pomogą, to zobacz jeszcze jakie procesy są uruchamiane wraz ze startem systemu.

Jasne Sebastian… Dzisiaj laptop powinien byc juz w domu i wszystkie rady zostana dokonane. Mam tylko prosbe…nie zamykaj tematu pls… moze ktos inny ma inny pomysl …

pozdrawiam

Nie mam najmniejszego zamiaru zamykać tematu :smiley:

Czyli reasumując:

1) Wersje sterowników

2) Specyfikacja sprzętowa

3) Uruchamiane procesy

:slight_smile:

Dzieki wielkie…jasne, ze jak tylko komp wroci do moich rak, podam wszystkie dane.

Tak na marginesie…dziwi mnie brak pomocy od Kamci…zawsze jest na topie i sluzy pomoca??..moze jeszcze nie dotarla do “mojego zmartwienia” ?

pozdrawiam

Twoje szczęście kolego. Jeżeli chodzi o problem to czekamy. Mam nadzieję że rozwiążemy ten problem. :smiley:

dobre wychowanie powstrzymuje mnie od smiechu pelna geba .)) chyba mamy podobne spostrzezenia ))

Tez mysle, ze sie uporamy …dzieki Lazikar…poki co zycze dobrego weekendu

pozdrawiam