Instalacja XP Pro

Mam problem :smiley: ,właśnie instaluję professionala na HE bez formatowania,instalator jest już po przygotowaniach,ble,ble,ble i instaluje Windows,pisze,że pozostało 33 minuty i tak już jest od wczoraj! !!

na 33 minutach instaluja sie sterowniki moze jakies nie mzoe skopiowac lub faktycznie plyta jest robnieta. sprawdz czy nie jest porysowana

Zachęcam do lektury:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=45731

Może to i coś ze sterownikami,bo dostałem monit,że potrzebny jest plik VIAAGP1.SYS i wcisnąłem anuluj,a płyta na oko jest OK,JNJN właśnie wskakuję do linku

Jak pojawi się ten komunikat: “że potrzebny jest plik VIAAGP1.SYS” nie anuluj tego!!

Wskaż mu ścieżkę do tego pliku: C:\WINDOWS\system32\drivers\VIAAGP1

Dalej reinstalka powinna już pójść bez problemu.

Wszystko jest cacy,w linku są informacje,które powinienem przeczytać,zanim zabrałem się za instalację,ale co mam zrobić teraz,kiedy instalacja utknęła w martwym(?) punkcie?

Złączono Posta : 20.04.2006 (Czw) 15:25

w32.sasser,dzięki,ale to nic nie pomogło

Złączono Posta : 20.04.2006 (Czw) 15:47

Poszukałem,znalazłem “zamienniki” dla VIAAGP1.SYS,ale nic to nie dało.Czy jest jakiś sposób,żeby zatrzymać instalkę?Żeby wrócić po prostu do Win HE,dać sobie spokój z professionalem,żeby było,jak dawniej

podczas instalacji podmien karte graficzną na inną :wink:

Dzięki za wszystkie podpowiedzi,niestety moim kompem musiał się zająć serwis,ale wszystko jest ok