Instalacja xp ...problem

cze mam problem przy instalacji xp wyskakują bzdety o kontakcie z administracją oraz info techniczne

0x000000CA [0X00000004 0X812E8A88 0X00000000 0X00000000

co to oznacza ?może ktoś wie? thanx

Czyżby Pirat??

napewno :smiley: :smiley:

Ludzie!!Co tu się dzieje?? Co chwilę jakiś pirat!! Głowa,aż boli!

taaaa pirat z karaibów hahah pomożecie czy nie ?..

Więc wygląda na uszkodzonego pirata…Wybacz ale w związku z tym,ze to jest forum o legalu nie dostaniesz tu informacji rozwiązujących twój problem… :evil:

Damian** Francuz a czy nobody** napisał że ma pirata taki komunikat może pojawić sie również przy konflikcie sprzętowym, od jakiegoś już czasu zauwarzyłem że jeżeli ktoś ma problem to pierwsza odpowiedz jaka sie pojawi to stwierdzenie 'pirat" jak tak dalej będziecie pomagać to to forum straci swoją popularność a z tego co można zauważyć to już traci, jeszcze nie tak dawno to dziennie pojawiło sie kilkadziesiąt postów a teraz tylko kilka.

no własnie zbych ma racje ))))))))))

kurna pomózcie zesz przeleciałem pare forum az wreszcie trafiłem tutaj poczytałem troche postów i uznałem że fajowskie to wasze forum porzadne odpowiedzi więc ufny temu napisałem tą prosbe ,a wy mi tu że pirat i forum na legalu i mam spadac itd…itd…

jakby to forum było na legalu to byscie mieli 0 userów więc prosze bez takich dyrdymał …

pozdrawiam wszystkich cze…

a poza tym płytka jest pewna …więc co robic please…

Nobody, powiedz mi kto powiedział,żebyś spadał?? No kto??

Nie zaprzeczasz,że masz pirata,więc wychodzi na to,że moja teza była słuszna… :?

Co do problemu to powiedz w którym momencie instaacji wyskakuje Ci taki komunikat?? Od kiedy masz ten problem??

to ze masz konflikt sprzetowy ,lub twoj sprzet niejest zgodny z systemem winXP napisz swoja konfiguracje i kiedy ci sie to pojaiwa,jak mowi Damian

i czy kiedykolwiek miales taki problem z innym system oraz czy masz cos

pod overclockingiem np. procek lub karte graficz.

(robiles przetaktowanie)

napisz:

W tym momencie dyskusja z tobą powinna się zakończyć. Obrażasz nas i chcesz pomocy. :?

zamykam

Autorowi topica polecam lekturę regulaminu :oops: :oops: :oops:

Jeśli przy tym błędzie wyskakuje ci “wyjątek krytyczny” to masz problem z pamięcią lub prockiem na 100%. Świadczy to ze procek się przegrzewa lub o błędach pamięci! !!

Powyżej w cytacie masz napisane, jaka może być przeczyna Twojego problemu.

Być może jest to karta grafiki, a może inny urządzenie, a może RAM? Trudno powiedzieć. Zostaw minimum do uruchomienia komputera i ewentualnie podmieniaj komponenty.

Pozdrawiam :okulary: