Instalacja xp

Witam sprawa jest ważne od razu mówię posiadam orginalny windows 95 xp i vista i nie oszukuję bila gatesa ale mam pytanie widziałem na you tube filmik jak gościu uruchomił xp na 32mb ram pentium 1 jakaś tam grafa czy to się może udac posiadam dell latitude xpi p133st jego parametry to

40mb ram

pentium 133

grafika neo magic

czy da się zainstalować windowsa na tym jak? ja przeżuciłem na dysk w lapku windowsa ale przy instalcji pisze że minimum to 64 a gościu w innym poście pisał że jest rozwiązanie żeby to pominąć proszę viewtopic.php?f=13&t=313391 chodzi o odpowiedz 2 od końca jak to dokładnie zrobić czy mogę moj dysk podpiąć do kompa takim usb bo nim przesyłać dane i zainstalować na nim xp mam viste bo jak to zrobiłem to pisało że na tym dysku się nie da i potrzebuję jakiegoś programiku próbowałem small xp ale on wymaga cd romu co robić ???PROSZE PAŃSTWA FORUMOWICZÓW O ODPOWIEDZ.

informatyk1996 , przerób instalkę za pomocą nLite

po co zakładasz kolejny temat już chyba z 5

DOBRA A MOGE JAKOŚ

NAPISAĆ W LAPKU ŻE JEST NP. 128 RAMU I ŻEBY XP MYŚLAŁ ŻE TYLE JEST A JA ZAINSTALUJE WINDOWSA CZY DA SIĘ TAK

informatyk1996 , jak chcesz to niby napisać? :expressionless:

no nie wiem ale teraz mam n lita czyli jak odchudze xp to może wejść nawe na 32 mb ram bo na tym mi zależy czy dalej będzie pytał o ten cały ram 64 a chciałem poprostu w rejestrach bo kiedyś widziałem jak tak gościu robił na youtube