Instalacja XP

Cześć. Mam problem podczas instalacji Windowsa XP, a mianowicie chodzi mi o to, że gdy system wczytuje pliki do instalcji (takie niebieskie tło) to zatrzymuje swoją prace na Wczytywaniu Systemu plików NT (NTFS).

Czy ktoś wie co jest nie tak? Wiem że podczas instalcji Win XP potem wybiera się coś między FAT32 a NTFS ale problem jest w tym ze instalacja do tego momentu nie dochodzi. Jesli chodzi o wymagania sprzętowe to mój komp je spełnia, pracowałem już na nim pod XP.

AMD Athlon, 1133MHz

256 MB RAM

Pozdrawiam Jaszek

jak karta graficzna??

I co sie dzieje???

Masz jakies info.???

Karta Graficzna: nVIDIA GeForce2 MX/MX 400

W momencie kiedy na dolnym pasku gdzie wyświetlają się wczytywane pliki jest napisane "System plików NT(NTFS)’’ , robi się czarny ekran , mrugają raz kontrolki z klawiatury i zostaje jednynie ta mrugająca kreska (podłoga) w pierwzym wierszu ekranu przyczym nie da się nic pisać,pozostaje jedynie reset

Na czas instalacji systemu podmień na inną.

Te karty lubią płatać takie figle w połączeniu z XP.

Nie posiadam innej karty ale jak będzie trzeba to załatwie , tylko że jestem ciekaw czy nie da rady zrobić tego w inny sposób.Kiedys jak nie mogłem zainstalowac XP na tym kompie to oddałem go informatykowi i on powiedział że było coś źle z parametrami AGP ,ale karty chyba nie przekładał na czas instalcji więc moze jest jakies inne wyjście??

Spróbuj zresetować BIOS do ustawień domyślnych.