Instalacja z płyty SYSTEM RECOVERY MEDIA by SAMSUNG

Witam,

jestem w posiadaniu takiej płyty:

be7e69c4ec4f65cf4d25b209c6c30017,62,37.j

 

Zainstalowałem z tej płyty system i okazało się, że system jest czysty bez żadnych śmieci. Czy jest to możliwe? Zainstalowałem na PC nie na laptopie, kod z laptopa wpisałem i system oryginalny.

System zaraz po instalacji zajmuje 12.4 GB.

 

Z innej beczki drugie pytanie:

Chcą odciążyć partycje systemową mogę przypisać pamięć wirtualną tylko na druga partycję z danymi i nie będzie to sprawiało różnicy?

Tutaj bym się kłócił.

Jeżeli laptop na śmietniku to czemu miałbym nie używać klucza skoro za niego płaciłem razem z laptopem?

Poczytaj licencję wersji OEM, to się dowiesz dlaczego.

Ponieważ jest to niezgodne z licencją - ta została przypisana do laptopa. Koniec kropka. Cóż z tego, że udało ci się zainstalować system na innym urządzeniu, skoro jego legalność jest taka sama, jak w przypadku systemu pobranego np. z torrentów, przez użytkownika nie posiadającego na niego licencji.

Z tym się zgodzę, masz całkowitą rację. Używając wcześniej systemu na laptopie zgodził się z takimi a nie innymi zapisami licencji i zobowiązał się ich przestrzegać.

Z tym się nie zgodzę.

EOT.

Mogę otrzymać odpowiedzi na zadane pytania?

Drogi użytkowniku Cedar , pisząc system z torrentów zastosowałem skrót myślowy - chodziło mi o system pobrany z tego źródła przez użytkownika nie posiadającego na niego licencji. Widzę jednak, że wszystkie lapsusy nie umykają twojej uwadze, dlatego też dokonałem specjalnie dla ciebie korekty postu.

RYCHU9191 przeniesienie pamięci wirtualnej na inną partycję, w obrębie tego samego dysku, nie zwiększy w znaczący sposób wydajności systemu.