Instalacja zakończyła się niepowodzeniem

Mam problem bo jak miałem windows 8 to wszystko śmigało sterowniki normalnie się chciały zainstalować teraz nie chce mi się sterownik zainstalować może wiecie co z tym zrobić?
Przechwytywanie

Może być blokowane przez UAC. Experience nvidia, to malware, telemetria, sklep i updatery.
Trzeba to odinstalować. Następnie pobrać sterownik grafiki ze strony nvidia pod kartę i pod system.
Pobrany sterownik uruchomisz, odznaczysz experience i zaznaczysz czystą instalację. To usuwa poprzedni sterownik z przypisanymi błędami. Po zainstalowaniu - zapomnisz o problemach. A gdy będzie dobrze parę lat, to nie trzeba psuć.

mozesz mi to wytlumaczyć troche jaśniej?

Nie instaluj sterowników z geforce experience, to same problemy.
Instaluj sterowniki co około 2 miesiące lub gdy wychodzi patch wydajności dla gry w którą chcesz grać

Pobieraj sterowniki z tej strony, musisz ustawić posiadaną kartę i system http://www.nvidia.pl/Download/Find.aspx?lang=pl

Raz - O experience duzo piszą nasi. Czytaj opinie. Zresztą miałem, czyli dodatkowe usługi, procesy, updatery i system zaspamowany…


Dwa - Byłem proszony o polską instalkę winpatrol (niezarejestrowana darmowa okrojona) tylko po to, żeby można było wyłączyć telemetrię nvidii.
A było, było, że windows 10 blokował własne aktualizacje, bo to paczki szpiegowskie m.in. Jednym ze sposobów było wyłączyć UAC, czyli pobrać i zainstalować, potem włączyć UAC. Pewnie przy dużym poziomie ochrony, system nie wpuszcza wszystkiego…

1 polubienie

Pierwsza sprawa, może blokować go to, że system się aktualizuje. Dwa, jak pobierasz sterowniki ze strony nvidia, to podczas instalacji weź niestandardowa, odptaszkuj experience i bajery w nazwie 3d vision (chyba, że korzystasz z okularów 3d i itp.). W fazie początkowej, aby oczyścić trochę po poprzedniej instalacji, zaptaszkuj opcję czysta instalacja i zainstaluj. W późniejszych kolejnych instalacjach bierzesz analogicznie opcje, jak pisałem, z tymże nie zaznaczasz już czysta instalacja, w celu aby nie stracić swoich bieżących ustawień i po to, aby experience ci się nie zainstalowało.

…za parę lat. Za parę lat to bedziesz mógl stery bez systemu instalować. Juz będą miały na sobie :smiley:

1 polubienie