Instalacja

obecnie zainstalowanego xp prof. , ale sprzęt jest zbyt obciążony, najlchętniej powróciłbym do wersji 98 lub 2000, ale jak to teraz uczynić, żeby nie zrobiła się jedna wielka kaszanka? czy włożyć po prostu płytę z instalką? Nie mam już wcześniejsza wersja windowsa, jej nie ma nie istnieje na dysku twardym.

Bakat w swoim poprzednim poście zalecałeś koledze wymianę myszki:

A teraz prosisz o pomoc w przeinstalowaniu windy xp na 98??? Zdecyduj się :wink: :wink: :wink: .

Nie przeinstalujesz nowszej wersji systemu na starszą (odwrotnie owszem). Teraz pozostał ci format C i ponowna instalacja 98 SE. Nie zapomnij o zmianie systemu plików z NTFS na FAT 32 (jeżeli instalacja windowsa XP zmieniła je na takowy).

musisz sformatować dysk i zmienić go na fat 32,nie można instalować starego systemu na nowszym osobiście polecam MILENIUM pozdrawiam

Ja proponuje format c: i zainstalować win 98.

Sformatuj dysk C i zainstaluj WINDOWSA. Polecam Ci 98 lub 98 SE. Millenium NIE POLECAM :?

Wsumie powiedziałem to samo. Ale no cóż…

Ten wątek jest właśnie idealnym przykładem jak wszyscy dokładnie czytają posty nawet w tym samym temacie :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: