Instalacje sterowników płyta asus p5n-e sli

Witam,

Mam problem polegający na braku możliwości instalacji sterowników do płyty głównej asus p5n-e sli. Sterowniki pobrane ze strony asusa przechodzą ładowanie, jednak sam instalator nie uruchamia się. Udało mi się pobrać obraz płyty ze sterownikami, jednak otrzymałem informację, iż owe drivery przeznaczone są na system NT 5.1.

Co najlepsze, systemem który jest zainstalowany jest windows xp home edition SP 1 uaktualniony do SP3.

Proszę powiedzieć mi co może być problemem i jak rozwiązać tą zagadkę. Żaden ze sterowników nawet przy próbie ręcznej instalacji nie zostaje zainstalowany.

pozdrawiam i thx za propozycje…

a zassałem 64bitowe wersje sterowników ?? jeśli to komp z podpisu ?

jest to komp od znajomych, nie jest to problem związany z moim notebookiem

http://support.asus.com/download/Downlo … uage=pl-pl

Powinny pójść bez problemu. Wpisz model płyty w górnym, lewym rogu strony.

niestety, komputer w ogóle odrzuca te sterowniki… mimo, że instrukcja i everest wskazują wyraźnie na ten model płyty głównej…

Mam nadzieję, że wiesz, którą wersję (32 czy 64) z tej rozpakowanej paczki wybrać? W odpowiednim folderze uruchamiasz plik “setup.exe” i powinno iść, skoro nie mylisz modelu płyty i wersji systemu.

wiesz, jestem studentem informatyki, wiem że niektóre pytania mogą być banalnie proste, jednak kuźwa nie wiem czemu nie chcą te stery ruszyć…