Instalator modułów systemu Windows przestał działać

Kiedy włączam komputer cały czas pojawia mi się okienko: Instalator modułów systemu Windows przestał działać - zatrzymano działanie i zamknięto. Jeżeli je zamknę, po paru sekundach pojawia się znowu. Sądzę, że jest to związane z jakąś usługą Windows Update, ponieważ nie mogę otworzyć okna WinUpd oraz problem zaczął się kiedy komputer instalował aktualizacje.

beztytuuklb.th.jpg

lonhart ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Witam

mam ten sam problem, który opisany jest wyżej. Może ktoś pomóc bo nie wiem co robić :frowning:

Możesz spróbować naprawić pliki systemowe w ten sposób:

Menu start->wpisz w “rozpocznij wyszukiwanie”:cmd->prawoklik na wynik wyszukiwania->“uruchom jako administrator”->otworzy się wiersz poleceń,w który wpisz sfc/scannow->potwierdź enter->system rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu błędów plików systemowych.Po zakończeniu skanowania otrzymasz komunikat o znalezieniu problemów i prawdopodobnie o ich naprawie.Może być konieczny restart po wszystkim.Jeżeli ta metoda zawiedzie to spróbuj przywrócić system do stanu przed problemem,jeżeli w trybie normalnym otrzymasz komunikat o niepowodzeniu przez nieoczekiwany błąd zrób to w trybie awaryjnym.

Jeżeli wszystkie metody zawiodą proponuję zapoznać się z tym tematem,na tej stronie jest narzędzie do ściągnięcia,które wykonuje reset Windows Update.

Dzięki za porade. Chciałam uruchomić ten cmd ale po wpisaniu polecenia sfc/scannow pojawia się coś takiego:

“Funkcja Ochrona zasobów systemu Windows nie może uruchomić usługi naprawczej.”

:expressionless: