Instalator modułów systemu Windows przestał działać


(Lonhart) #1

Kiedy włączam komputer cały czas pojawia mi się okienko: Instalator modułów systemu Windows przestał działać - zatrzymano działanie i zamknięto. Jeżeli je zamknę, po paru sekundach pojawia się znowu. Sądzę, że jest to związane z jakąś usługą Windows Update, ponieważ nie mogę otworzyć okna WinUpd oraz problem zaczął się kiedy komputer instalował aktualizacje.

beztytuuklb.th.jpg


(Agatonster) #2

lonhart ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.


(Hanus Ka) #3

Witam

mam ten sam problem, który opisany jest wyżej. Może ktoś pomóc bo nie wiem co robić :frowning:


(Semtex) #4

Możesz spróbować naprawić pliki systemowe w ten sposób:

Menu start->wpisz w "rozpocznij wyszukiwanie":cmd->prawoklik na wynik wyszukiwania->"uruchom jako administrator"->otworzy się wiersz poleceń,w który wpisz sfc/scannow->potwierdź enter->system rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu błędów plików systemowych.Po zakończeniu skanowania otrzymasz komunikat o znalezieniu problemów i prawdopodobnie o ich naprawie.Może być konieczny restart po wszystkim.Jeżeli ta metoda zawiedzie to spróbuj przywrócić system do stanu przed problemem,jeżeli w trybie normalnym otrzymasz komunikat o niepowodzeniu przez nieoczekiwany błąd zrób to w trybie awaryjnym.

Jeżeli wszystkie metody zawiodą proponuję zapoznać się z tym tematem,na tej stronie jest narzędzie do ściągnięcia,które wykonuje reset Windows Update.


(Hanus Ka) #5

Dzięki za porade. Chciałam uruchomić ten cmd ale po wpisaniu polecenia sfc/scannow pojawia się coś takiego:

"Funkcja Ochrona zasobów systemu Windows nie może uruchomić usługi naprawczej."

:expressionless: