Instalator nie widzi drukarki podczas instalacji

Witam i zarazem od razu proszę o pomoc…

Podczas instalowania sterowników drukarki hp deskjet 5150 wszystko idzie dobrze do momentu kiedy muszę podłączyć drukarkę do komputera (stacjonarny z windows xp). Po wykonaniu tej czynności (poprzez port USB), komputer w dalszym ciągu nie znajduje podłączonego i włączonego do zasilania sprzętu. Nie pomaga również wielogodzinne czekanie. Cały czas widnieje komunikat, żeby poczekać bo program instalacyjny wykrywa drukarkę. Dodam jeszcze, iż dukarka zainstalowana jest na laptopie z Vistą i działa bez zastrzeżeń. Próbowałem też używać innego kabla USB i nic. Zwracam się więc z prośba o odpowiedź na moje pytanie: Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy i jak mogę sobie z tym poradzić ? Z góry wielkie dzięki za odpowiedź :wink:

Proponowałbym zainstalować od nowa sterownik.

Do pobrania ze strony:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/soft … uct=304431

No niestety sytuacja ta sama… :frowning: czy to może być coś z drukarką skoro na laptopie chodzi ?

Jeśli działa na lapie to nie powinno być problemów. Spróbuj przez dodaj drukarkę :slight_smile:

Spróbuj pod innym gniazdem USB, jeżeli masz możliwość, to na innym kablu USB.

Trzeba rzeczywiście przez panel sterowania i dodaj drukarkę :wink: uratowałeś mnie przed formatem, dziękuje bardzo ;D