Instalator online Avast! Premier - gdzie zapisuje pobrane przez siebie pliki?

Witam!
Dwa dni temu zainstalowałem najnowszą wersję Avasta w edycji Premier pobierając instalkę z Dobreprogramy. Podczas instalacji zauważyłem, że instalator pobiera coś z Sieci, lecz pomyślałem, że to konieczne:). Po udanej instalacji i konfiguracji ustawień ochrony sprawdziłem ile miejsca zabrał mi ten program. Stwierdziłem, że trochę za dużo, bo kiedyś instalowałem wersję 2016, ale instalatorem offline i miałem o ok. 400MB mniej zajęte przez Avasta. Pomyślałem sobie więc, że gdzieś na dysku są zapisane pliki instalacyjne pobrane przez instalator Online i teraz zwracam się do Was z pytaniem: czy faktycznie tak może być< a jeśli tak, to gdzie te pliki się znajdują i czy mogę je usunąć?
Trochę mi brakuje tych 400MB, bo mam dysk SSD, na którym postawiłem Windowsa 10 i Ubuntu 16.04 oraz nie chcę, żeby mi coś to miejsce zabierało.
Oczywiście korzystałem z programu CCleaner, z dodatkiem CCenhancer, ale nic nie znalazł związanego z Avastem.

Proszę o szybką odpowiedź.
Z góry dzięki

Sprawdź nazwa twojego usera appdata local temp ewentualnie user appdata romaning. Tak myślę, bo większość aplikacji tam pcha pliki

1 polubienie

https://www.avast.com/pl-pl/download-thank-you.php?product=PRE&locale=pl-pl - offline 283 MB.

W folderze:

C:\Program Files\AVAST Software\Avast
znajduje się folder “Setup”. Czy to jest to??

A ile waży ten plik ?

452 MB (bajtów: 474 014 319)

To może i być wtedy ten plik, co Avast ściąga z sieci w trybie online. Kto to wie. :slight_smile: