Instalator Windows 10. Nie można poprawnie uruchomić instalatora. Uruchom ponownie komputer

(maciekk26) #1

Witajcie

Przy aktualizacji 10 ukazuję mi się oto taki błąd :

8e6a6ead0949.png

Po raz pierwszy się z takim czymś spotykam , nic nie pomaga mam wersję x64

Z wyszukiwarki googl'a są zapytania co do tego błędu że wyskakuję gdy mamy x64 a chcemy zainstalować x86 , tylko że pliki są w x64:

[b431041304de.png

Poprawiam posta wszystko działa

(Assassin Z Gothica) #2

A na pewno masz komputer z procesorem x64? To mi wygląda na to jak byś miał procesor x32 bitowy a chciałbyś instalować system x64 bitowy.

A wybotowany ten pendrive był?

(maciekk26) #3

edf6472f8794.png

Refusem i WinToBootic , jeszcze spróbuje UltralIso

(Cedar) #4

To nie kombinuj w ten sposób, tylko zrób to narzędziem od MS, którym ściągniesz aktualny obraz systemu i zapiszesz go na penie lub jako iso.

(maciekk26) #5

tak

O tym to ja wiem… poprostu to jest Insider 

(Cedar) #6

Nie!

Nie znam (i nie wiem czy w ogóle jest) sposobu pobrania aktualnej instalki w wersji testowej w postaci iso.

Dopiero po zainstalowaniu systemu (niezależnie w jaki sposób) możesz przystąpić do programu Insider

Poczytaj o tym narzędziu na DP: http://www.dobreprogramy.pl/Windows-10-Media-Creation-Tool,Program,Windows,65126.html

(Assassin Z Gothica) #7

Tak jak pisał @Cedar spróbuj narzędziem od MS. Być może ten obraz co teraz pobrałeś, mogły wystąpić w nim błędy. Mi nieraz też się zdarzyło “źle” pobrać mod do gry i drugie pobranie i wszystko dobrze chodzi. Może tak samo jest z W10 z plikiem *iso.

(maciekk26) #8

(Dimatheus) #9

Hej,

A od kiedy MS udostępnia swoje obrazy gdzie indziej niż na swoich oficjalnych serwerach?

PS. Dzięki Cedar.

Pozdrawiam,

(Cedar) #10

Masz “pod nosem” legalne, oficjalne źródło systemu a szukasz i używasz jego pirackich (inaczej tego nazwać nie można) źródeł.

(maciekk26) #11

nie piracka kolego ponieważ nie używam klucza:) aktywuje się z serwerów microsoftu… ***

Obraz Insidera jest według Ciebie piracki??:D 

___________________________________________________________________________________________

BTW, legalne nie jest podwieszanie obrazów na innych serwerach publicznych niż serwery MS.

(Cedar) #12

“Obraz Insidera”? Oficjalnie nie ma nic takiego a źródło, które podałeś nie jest legalne czyli pirackie.

Używasz klucza chociaż o tym nie wiesz.

(Assassin Z Gothica) #13

@Maciek26 dziwisz się ze z niepewnego źródła coś nie chodzi. MS udostępnia i od nich bierzesz *ISO. Takie to trudne?