Instalator windows problem z ladowaniem systemu

Witam.

Mam taKi problem.

Zawsze kiedy laduje sie mi system o to zawsze na koncu wlacza sie mi INSTALATOR WINDOWS.

Wie moze ktos dlaczego sie tak dzieje i co powinienem zrobic?

Dzieki za pomoc.

PS.Dodam ze posiadam System Windows XP

americanangel ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

Proszę poprawić pisownię w opisie problemu.

W celu dokonania korekty proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

no to jak cos takiego ci wyskoczy to włóż płytę xp do napędu i niech się doinstaluje co tam go boli. Może mu czegoś brakuje? Ewentualnie jak już w pełni uruchomisz komputer to zrób aktualizację windowsa. Ten prolbem dzieje się od początku postawienia systemu czy od jakiegoś momentu? może od momentu jakiejś istotnej zmiany w ustawieniach bądź też sterownikach?

Tylko ze sprawa wyglada,ze jak kupowalem laptopa to Windowsa nie mialem dostarczonego na osobnej plytce tylko juz od razu byl w kompie.Wiec nie mam z czego go zaladowac.A dosmyslam sie jesli mialbym piracka wercje i to z niej doladowac brakujace pliki moglyby wyjsc jakies inne problemy.Dziejej sie tak od jakiegos czasu.

W sterownikach nic nie ruszalem.

Jak włączysz kompa to wejdź we właściwości mojego komputera i zakładke Zaawansowane tam dalej Ustawienia uruchamiania i odzyskiwania.

z listy “Domyślny system operacyjny” wybierasz: “Microsoft Windows XP”

pod listą rozwijalna masz dwa okienka do zaznaczenia

-teksty obok nich zaczynają się od “Czas wyświetlania…”-

zaznacz tylko drugie i OK

akceptujesz wszystko i uruchamiasz ponownie kompa.

powodzenia

Dzieki udalo sie:)))

Tylko ze mam jeszcze taki problem wiem ze to nie na temat ale moze bedziesz mi wstanie pomoc.

Jak juz zaladuje sie mi system to zawsze wlancza mi okienko kreatora znajdowania nowego sprzetu.Nie wiem po co to sie wlancza,gdzyz nie mam nic podlaczonego do laptopa.Noi jest to torche denerwujace.