Instalator Windows XP

Witam,

Mam problem dt. dysku twardego SATA, którego instalator Windows XP nie widzi, mam nietypową płytę główną, przez co nie umiem znaleźć sterowników…

Dodatkowo posiadam Stację dyskietek na USB.

Prosiłbym o pomoc, pilnie potrzebujesz przeinstalować Windowsa.

Płyta główna to: FOXCONN NF4SLI7AA-8EKRS2

Dziękuję i Pozdrawiam,

Matematyka_na_plus

Wykaż trochę samodzielności i sam poszukaj, bo i tak nikt Ci nie pomoże, bo nikt wróżką nie jest i nie zgadnie jaki masz kontroler sata na płycie… Wejdź w menedżer urządzań, rozwiń kontrolery ide, ata,atapi. Znajdziesz tam nazwę kontrolera. Potem wpisujesz w google nazwę kontrolera xp drivers, pobierasz sterowniki tekstowe(rozszerzenie inf), nagrywasz na flopa i to jest wszystko. Możesz też sobie zintegrować w nlite…

Akurat mam uszkodzony aktualny Windows, nie mam zainstalowanych sterowników od karty graficznej większość ‘services’ jest tak jakby usunięte… (Ciężko się przegląda internet)

Ale dzięki chociaż za odpowiedź postaram się sam coś zrobić.

http://img811.imageshack.us/f/mgsi.jpg/

Tutaj zamieszczam zdjęcie z Menadżera zadań, prosiłbym o stwierdzenie, które to jest.

Za wszelką pomoc dziękuje.

Dodane 26.04.2011 (Wt) 22:58

Wcześniej nie miałem problemu tego typu, zawsze normalnie instalowałem Windows’a, aż do dziś. Poza tym nigdy nie miałem sterowników tego typu.

Dodane 26.04.2011 (Wt) 22:59

#Glasser, dziękuje za odpowiedź zaraz to sprawdzę i dam znać jak poszło.

Dodane 26.04.2011 (Wt) 23:00

Na dyskietkę mam skopiować tylko pliki z rozszerzeniem *.inf?

Nie, wszystkie jakie są w paczce.

a może masz po prostu surowy dysk? , bez partycji

Matematyka_na_plus ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.