Instalator zawiesza się na oknie botowania

Mam problem pod czas instalacji Windowsa wykonuje się pierwszy restart PC (po kopiowaniu plików) po restarcie wszytsko uruchamia sie tak jak powinno do momentu gdy pokazuje sie to okno:

http://img11.imageshack.us/img11/2240/72773658.jpg

na tym oknie całość się zawiesza… jak temu zaradzić? bo chciałbym postawić 7 na swoim PC.

Konfiguracja mojego PC:

Płyta: MSI 645E Max2 (MS-6567)

Procesor: Intel Pentium4 2,4GHz

RAM: 1024MB

Dysk: Maxtor 6G160P0 (ATA)

Dorzucam screen z everesta z napięciami bo może coś dostaje za mało prądu lub za dużo?

http://img132.imageshack.us/i/beztytuull.png/

A długo czekałeś ?

Nie masz dużo pamięci ram i procesor tez najmocniejszy nie jest to może komputer musi się chwile zastanowić nad tym :wink:

Dość długo czekałem i nic… cała instalacja stoi i dalej nie chce isc… ani oznak że dysk pracuje (dioda) ani cd-rom

Ilu bitowy instalowałeś system 32 (x86) czy 64 (x64)?

paw3l.pl rozbawiłeś mnie pisząc że procesor za słaby. Windows 7 potrzebuje 1GHz niezależnie czy to 32 czy 64 bitowy, a co do ramu się zgodze.

To samo na Vista z ciekawości pożyczyłem od kolegi płyte Visty

lyta wystartowała z Boot’a później “windows is copying files” następnie zielony pasek ładowania i zwiecha ;/

O co chodzi ??? mógłby mi ktoś wytłumaczyć??

U mnie było całkiem podobnie mogę nawet powiedzieć że identycznie,lapek zaliczył serwis,okazało się że dysk padł.Zaliczył wymianę…

Sprawdzałem na 2 innych dyskach i to samo

A zainstaluj na wirtualu?, np vmware

Na Virtual PC instaluje się normalnie bez żadnego problemu…

A jeśli chodzi o normalną instalacje to cały czas ten sam problem ;/

Jak temu zaradzić bo już trace nerwy co do tego komputera.

zobacz napęd, przeczyść go!

Wyjmij płytę i włóż ponownie, u mnie pomogło, tylko nie czekaj zbyt długo po wyjęciu bo wywali błąd.

Jak by coś z napędem było to by chyba nawet na virtual pc nie ruszyło?

A na virtual pc z płytki instalowało sie bez problemu…

Co do wyjęcia płyty i wsadzenia na nowo nie pomaga!

wymień taśmy moze?

A może to być wina płyty głównej?

chyba nie, spróbuj przywrócić ustawienia biosu do default i zobacz czy linux się zainstaluje, nagraj win7 najmniejszą prędkoscią!

W BIOSie wyłącz obsługę dyskietki tzn. ustaw na NONE czy DISABLE. Powinno pomóc.

Przywracałem linux instaluje się bez problemowo, pozyczyłem od kolegi płytke Visty żeby sprawdzić (oryginalna vista) i to samo ładowanie plików pokazzuje sie ekran botowania i zawisa ;/

Mam cały czas wyłączone

Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?

sformatuj dobry dysk z płyty linuxa i spróbuj zainstalować system

Nie pomogło

Wyłącz w BIOSie wszystkie zbędne porty(LPT, COM, USB) urządzenia (zintegrowaną kartę audio, sieciową, modem, dyskietki itp.) na czas instalacji. Jak coś pomoże, to po zainstalowaniu Windowsa sukcesywnie włączaj każdy element w BIOSie.