Instalator zawiesza się podczas instalowania windows

Witam!

Mam problem. O tóż posiadam laptop Acer emachines e728 i niestety ostatnim czasie windows przynajmniej raz w miesiącu się sypał i to raczej na 100% nie ze względu na wirusy. A mianowicie windows uruchamiał się minimum 10-15min a na dodatek mega ogromnie się ciął. Ledwo wszedłem w mój komputer i zawieszka. I tak z 3 razy reinstalowałem system w ciągu 2-3 miesięcy. Teraz podczas reinstalacji po sformatowaniu dysku instalator się zawiesza. Próbowałem również instalować ubuntu, niestety problem występuje również. Pasek instalacji stoi cały czas na 5%. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam!

Być może uszkodził się dysk twardy.

A system instaluje się tylko na dysku twardym? Wiem, że głupie pytanie, ale jeżeli podłączyłbym go do innego laptopa zainstalował system i włożył go z powrotem do acera to windows wystartuje?

nie ponieważ inne są płyty główne

jakieś tam są szanse że zadziała ale podobnie jak teraz

pasowało by sprawdzić dysk czy nie ma badsectorów i czy smart jest dobry

uszkodzenie dysku może też być przez wirusy których nie usuwałeś przez format bo kasowałeś tylko dysk C:

Na dysku zawsze tworzyłem tylko i wyłącznie dysk C. Była tylko i wyłącznie jedna partycja. A w jaki sposób sprawdzić badsectory skoro aktualnie nie mam żadnego systemu na dysku?

Witaj

można sprawdzić zerowanie dysku

wymazanie-dysku-twardego-programem-activ-killdisk-t443881.html

Później jak kupię płytę spróbuję zrobić według w/w instrukcji i dam znać jakie rezultaty :wink:

Dodane 22.08.2012 (Śr) 19:50

No niestety lipa :confused: Wymazywanie dysku nawet nie chce drgnąć.