Instalator zawiesza się przy "logo"

Taki wpadł mi do głowy pomysł żeby zrobić formata i wgrać sobie ten system.

Instaluję z usb i wszystko ładnie by szło gdyby nie to, że instalator zacina się przy logo windows.

Bootuje sie, wyskakuje logo ósemki i zero reakcji…

 

To się tak długo ładuje, że powinnam bardzo długo czekać, czy coś jest nie-tak? 

Rozumiem, że wersja systemu Windows, jest ściągana z sieci? No i czy próbujesz zainstalować z poziomu BIOS, czy też z poziomu Windows?

2 Pytanka

1 Czy komputer spełnia wymagania win 8

2 Czy to jest legalna kopia zsieci czy jakaś przeróbka

Powiem tak, znajomy podesłał mi wersję, o której mówi że jest oryginalna, podesłał mi ją w ISO z wykupionym kluczem.

Mówił też że pójdzie bez problemu na moim komputerze.

Instaluje przez BIOSa - standardowo w Bootowaniu wybieram pendrive. Szybko się włącza, ale zawiesza się przy tym logo, i nic dalej nie zaskakuje, mimo że komputer głośno przy tym pracuje.

Poczekaj jak masz usb 2.0 to troche to trwa

To raczej nie wina USB 2.0, też instalowałem z pendrive i instalacja wystartowała w kilka sekund.

hmmm… to może wina kompa. Cóż, poczekam :slight_smile:

Tak to jest jak blondynka coś instaluje :slight_smile:

Jest jeszcze opcja że ten pendrive instalacyjny jest źle zrobiony

Że źle zrobiony, to też o tym pomyślałem. Na pewno źle zrobiony, bo i ja podobne problemy z Pendrive miałem, jak chciałem z niego instalacje windowsa przeprowadzić, to się okazało, że Pendrive źle zbootowany. Także, jak masz możliwość zrobić raz jeszcze Pendrive, to zrób.

Wszystko ładnie piekne ale nikt nie pomyślał czy wiadomo jak go zrobić

tu Poradnik

https://www.youtube.com/watch?v=PCmaWai5jZE

Cóż, problem rozwiązał się sam. Ponownie wgrałam system na pendrive, programem znalazłam brakujące sterowniki - i poszło, piszę już z działającej ósemki :) 

No i świetnie Ravfaela :slight_smile: Problem rozwiązany.