INSTALATORWindows -Prosba o pomoc w naprawie systemu!

Witam! !!

Miałem poważne problemy z poprawną pracą Widy więc postanowiłem przeinstalować system i zrobiłem naprawę przez instalator ;no i pojawia się problem bo instalator przy instalowaniu sieci prosi o plik

HssDrv.sys z Hotspot Shield Driver … z kąd to mam wziąć jeżeli HSS był kiedyś tam na moment zainstalowany a później odinstalowany ???

…a instalator nie chce mnie dalej puścić tylko zaczyna instalacje urządzeń od nowa??? :expressionless:

Bardzo proszę o jakąś podpowiedź :expressionless:

Instalujesz system z poziomu Windowsa czy DOS’u?

Cześć !!

uruchomiłem z płytki instalacyjnej i zrobiłem naprawe przez instalator …“R” więc chyba z pod DOSu;

instalacja przebiega normalnie tylko potrzebuje ten chory plik a nigdzie w necie go nie mogę znaleźć;

w sumie nie wiem po co to jest potrzebne skoro HSS jest odinstalowany i nie chce by był ale nie mam tego jak obejść…może ktoś ma na dysku taki driver???

Odepnij na czas instalacji kłopotliwe urządzenie, lub zrób format i wykonaj czystą instalację

Wiec tak;

na jednej z anglojęzycznych stron (http://gadget-reviews.info/2009/02/03/h … error.aspx) znalazłem coś na temat

"paycheck wrote:

I had the same problem with f_ckin hotshield and I tried to uninstall the program unfortunately that damn thing still tweaks my pc.

Try to delete hssdrv.sys on your system 32’s driver folder

C://windows/system32/driver/hssdrv.sys

and then disable hotshield on your device manager and uncheck hotshield on your network properties. Whoala BSOD is gone .

Reply to this

  1. 2/23/2009 6:36 PM G3ox wrote:

worked like a charm , THANX “”"""

więc dowiedziałem się żę ten ster poza tym że znajduje się w Program Files w folderze HSS jest też w 2-m miejscu systemu w innej lokalizacji…i to zadziałało

ponad to wiem teraz dlaczego winda przy reinstalu pytała o ten sterownik.

Rada-------po odinstalowaniu Hotspot Shield trzeba ręcznie wyczyścić jeszcze hssdrv.sys z folderu system32/drivers

;odnalazłem ;wskazałem ------poszło :smiley: