Instalatory programów się nie uruchamiają, błędy ścieżek przy uruchamianiu programów

Witam, mam prawe, bo kiedy chce zainstalować jakiś program i gdy go włączam nić się.
Nie dzieje tylko po 5 minutach wyskakuje taki komunikat podana ścieżka nie istnieje i.
Gdy klikę ok nić się nie dzieje proszę o pomoc nie wiem, co jest zgrane

Witaj, mam lewe, więc nie nie wiem, czy będzie pasować. U mnie wszystko się włącza, a nić się nie wije. Po 5-ciu minutach nie wyskakują żadne komunikaty być może dlatego, że wszystkie ścieżki istnieją. Nie muszę także nigdzie klikać. Wiem, że to zgrana tematyka, ale naprawdę nie mogłem się powstrzymać :wink:

Nie żartuj. Po ostatniej aktualizacji na różnych forach mnożą się podobne tematy jak króliki. A to problem z przypięciem programu do paska zadań, a to uruchomienie z paska zadań, czy to uruchamianie jakiegoś exe - wyskakuje monit o braku ścieżki. Swoje dokumenty nie można uruchomić z paska zadań, bo brak ścieżki. Tfu albo jak.

Nadmieniam, że inne programy wchodzą bez problemu i działają z paska uruchamiania. FF 87 wlazł cacy, a iceveasej nie chciał za chiny, bo to chińszczysna?
Jak inne działają, to mnie wiszi. Za jakiś czas MS naprawi, co napsuł. To moja porada.
Niecierpliwym zalecam odinstalowanie najnowszej aktualizacji.

“Nić” się nie dzieje…

Żartowniś ponury to moja natura :wink:

Wejdź we właściwości tego pliku i sprawdź, czy twój użytkownik ma dla niego nadane prawa odczytu (w sumie najlepiej żeby pełne prawa były) - chociaż w takiej sytuacji komunikat wyglądałby chyba inaczej :thinking:

Prawa są, bo otwiera się z menu start, z exploratora też. A waja są z wysłanie na pasek:
Snap080
Potem takie bylejakie:


Co do programu, to pozbyłem się jego tam, a nie musi być.

Pewnie bug z cyklu tylko 2 000 000 z 200 000 000 go odtworzy a liczba używających niby Windows 10 to 1 000 000 000.

czyli odpowiednio 1% używających 20H2 i 0,2% z wszelkich użytkowników Windows 10.