Instalka Win 98 SE PL zawierająca Service Pack


(Kanapon) #1

Nasunęło mi się pytanie następujące:

Czy wykonalnym jest nagranie płytki instalacyjnej Windows 98 SE PL razem z w/w nieoficjalnym Service (http://sp.up.pl) Packiem ale tak by instalował się on od razu razem z instalującym się Windowsem. Byłaby to sytuacja analogiczna do tej jaką można osiągnać odpowiednio dogrywając SP1 do Windows XP, na jedną płytkę.

Moje zapytanie dotyczy WŁASNIE Windows 98 SE PL i nieoficjalnego service packa DO TEGO SYSTEMU (bo Microsoft nic podobnego nigdy nie wydał, zadowalając się sprzedażą Win Me, która wg mnie nie jest ani lepsza ani przyjemniejsza od 98 ) od niego własnie, bowiem na forum nadzorującego ow dodatek panuje cisza w tej kwestii - http://www.pablo.prv.pl/

Chodzi o legalnego W 98 SE PL, do którego chciałbym mieć kopię zapasową (taka zawsze mozna sporządzić), ale już z ew. SP...

Liczący na odzew

Kanapon


(Zofer) #2

Nie wydaję mi się żeby można było wykonać taką operację. 98 nie ma oficjalnych SP i zapewne nie ma możliwości integracji tak jak to ma miejsce w Windows 2000/XP. Pozdrawiam.


(system) #3

Przegrywanie systemu na inną płytkę jest nielegalne!!!Czyli innymi słowy mówiąc robisz piracką kopię Windowsa,he,he,he!


(bolo6) #4

bzdury, zgodnie z licencjami, możesz zawsze mieć JEDNĄ legalną kopię płyty. warunek- musisz przedstawić oryginał. W firmach, które produkują np.:gry, nie mogli mi odpowiedzieć, jak zrobić, by legalna kopia działała bez cracka. Szczerze przyznali, że nie mają zielonego pojęcia.

pozdrawiam


(Krogulec) #5

Wskaż mi takim razie taki punkt w licencji systemu Windows :wink: Ja czegoś takiego tam nie zauważyłem. Inna sprawa, że jak masz licencję to nikt się do tego nie przyczepi, jeżeli jest to 1 kopia, zrobiona na własny użytek.