Instalka xp

cześć. Ja wiem że problem jest znany ale chodzi mi o to że instalka xp nie widzi dysku podczas instalacji. Wole się nie bawić w Nlite bo i tak lipa z tego była.Koniecznie bym chciał żebyście mi pomogli rozwiązać ten problem.

A czy system który próbujesz instalować przyszedł z komputerem który masz ?

Chodzi o to że jeżeli masz procesor 64bit to potrzebujesz XP 64bit

jeżeli masz proceseor 32bit to potrzebujesz XP 32bit :wink:

Jak mamy Ci pomóc jak nie piszesz żadnych konkretów?Jak nie masz stacji dyskietek to bez nLite raczej się nie obejdzie.Wiele osób właśnie nLite się “bawiło” i to z dobrym skutkiem.

Zacznij od podania nazwy płyty głównej.

Bzdura,na 64-bitowym procesorze zainstalujesz system 32 i 64-bitowy.A w ogóle jaki to ma związek z brakiem widoczności dysku podczas instalacji?Trzeba zintegrować sterowniki SATA z płyta instalacyjną.

Z 64 bit też tak różowo nie jest,ok. możesz mieć 4 GB pamięci,ale programy w większości są 32 bitowe,więc nie zaadresują takiej ilości pamięci,co do problemu,bez stacji dyskietek musisz użyć Nlite i zrobić obraz,bo pewnie dysk masz na SATA,a czysty XP nie ma do tego sterowników

na początku miałem viste ale została usunięta i informatyk zainstalował mi pirata xp pro SP3 a chce sobie sam zainstalować WIN XP PRO SP2 (oryginał)

Dodane 13.06.2009 (So) 22:40

vista była OEM (od początku zainstalowana) , na laptopie a nie na PC

Dodane 13.06.2009 (So) 22:47

płyta główna : http://img20.imageshack.us/i/pytagwna.png/

dobreprogramy_96 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.