Instalka Xp'ka na pen drive

Cześć. Mam netbooka Samsunga N150, a na nim Windows 7 starter. Chyba nie muszę tłumaczyć jak bardzo jest ten system zamulony… Chciałbym zainstalować na nim xp, ale jedyne co stoi mi na drodze to brak napędu cd/dvd. Nie wchodzi w grę zewnętrzny bo takiego nie mam ani nikt kogo bym znał… Możecie mi powiedzieć czy trudną sprawą jest przeniesienie instalki na usb? I jak to zrobić?

Masz tutaj program i przewodnik: http://walendowski.com/2009/02/19/insta … eci-flash/

A ja polecam program WinToFlash (program jak i tutoriale znajdziesz w necie), bo jest przyjazny dla mniej zaawansowanych użytkowników.

A nie lepiej zmienić pamiątkę na 2GB? po co cofać się w rozwoju za chwile twój system nie będzie aktualizowany, a poza tym to raczej licencję na 7 Startera masz a tu nie ma możliwości downgrade do XP.

elusiwe , mam dla Ciebie alternatywny sposób. Idź do kogoś kto ma oryginalnny nośnik z 7 i poproś o zrzucenie plików na pena. Następnie zainstaluj 7 od nowa podając swój klucz i do tego rozbuduj RAM do 2GB i system będzie Ci działać lepiej jak XP. Krótko mówiąc Windows Ci muli, bo masz za mało RAMu i dodatkowo system jest zapewne zawalony do niczego niepotrzebnym oprogramowaniem od producenta.