Instalki nie działają

Problem niby prosty ale…

Po kliknięciu na ikonę obojętnie jakiej instalki, komputer nie podejmuje żadnych działań, przy odrobinie szczęścia chociaż na sekundę pojawi się klepsydra a tak to nic, jest to uciążliwe bo nie jestem w stanie nic pobranego, zainstalować.

Z góry dziękuję za odpowiedźi.

Zobacz czy usługa Instalator Windows jest włączona: panel sterowania>narzędzia administracyjne> usługi. Jeżeli wszystko będzie ok to spróbuj zaktualizować Windows Installer do najnowszej wersji (miałem podobny problem z instalacja składników win) Windows Installer 4.5: http://www.microsoft.com/downloads/deta … d056d6f9f4

Jeżeli jednak to nic nie da prawdopodobnie jest to spowodowane wirusem/robakiem i wtedy będziesz musiał zgłosić się do działu bezpieczeństwo i dać logi.

Instalator jest włączony.

Mógłbyś mi bardziej opisać postępowanie w drugiej opcji? W sensie jak go zaktualizować?

Tu raczej aktualizacja nic nie da , skorzystaj lepiej z opcji o dziale ‘‘Bezpieczeństwo’’

Podałem Ci link do najnowszego Instalatora Windows (zainstaluj). Wydaje mi się jednak, że amorek273 ma rację, napisz wątek w dziale bezpieczeństwo.