Install Creator Pro 2.0 build38 - błąd tworzenia instalatora

chce zrobić instalator (instalator ok 6 gb) dochodzi do 60 % utworzenia i wywala błąd: “an unknown error occurred while accessing an unnamed file” wybrałem opcje aby co 2 gb dzielił na party

może ktoś zna rozwiązanie mojego problemu??

och jaki stary post i bez odpowiedzi… błąd musi występować w samej konstrukcji programu… ja też dziś chciałem zrobić instalatora gry o podobnym rozmiarze… błąd pojawia się wówczas gdy w folderze tymczasowym TEMP powstanie plik o wielkości 4 GB … wtedy następuje zawieszenie się programu… Nie ma znaczenia na jak duże by się chciało podzielić kawałki … czy ich będzie 100 czy tylko 1 … 4 GB i koniec… Program tworzy kopię instalatora właśnie w folderze TEMP, a potem kopiuje z tamtej lokalizacji do zadanej przez użytkownika.

Z racji iż od grudnia zeszłego roku nikt nie podał rozwiązania tego problemu… mniemam iż tak samo będzie i tym razem…

Ciekaw jestem jak inni sobie radzą z tym problemem… przecież wychodzą gry o wielkości DVD-DL

Z pewnością tworzone innym programem…

Dodam jeszcze że w spolszczonej wersji tego programu błąd wyświetla się takim komunikatem

778b1a4109c112a7.jpg