Install.log- odczytanie

Jak mogę odczytać z pliku install.log jakiego komponentu brakuje mojemu systemowi operacyjnemu?

…o ile dobrze się domyślam chcesz odinstalować program??..ale nie możesz bo ci wyskakuje komunikat>??.could not open Install.log file,??..jak tak to spróbuj tym Revo Uninstaller…xd

nie. Probuje zainstalować oporogramowanie do odtwarzacza mp3 ale nie mogę bo pojawia mi sie jakiś błąd. Napisałam więc do pomocy no i facet mi odpisał żebym otworzyła ten plik iodczytała jakiego komponentu mi brakuje i go zainstalowała. Problem w tym że właśnie nie wiem jak to odczytać

lol,napisz jaki to błąd…albo może lepiej ściągnąć sobie nowe sterowniki…xd

a próbowałeś w notatniku ?? zazwyczaj to dział :wink:

No właśnie to mi się otwiera w notatniku, tylko nie bardzo wiem jak cokolwiek z niego odczytać, nie znam się na tym :oops:

a błąd mi się wyświetla taki

Installation is unable to continue because of one or more unresolved issues. Please contact support services and quote “error I-001”

a sterowniki mam na płytce i wydaje mi się ze ściagniecie nowych nic nie da. Wcześniej zainstalowały mi się noramlnie, dopiero teraz po formacie komp. nie chcą

i już jaśniej :slight_smile: należy przeinstalować installshield :slight_smile:

proponuje poszukać na internecie jak to zrobić :slight_smile: i pamiętać o kopi zapasowej folderu na ww :wink: tu jest opis po angielsku :slight_smile:

http://www.mycreativefansite.com/2008/08/solution-error-i-001-installation-is.html

sam miałem taki problem z tym programem :slight_smile: więc na pewno znajdzie się rozwiązanie :wink:

i jednak miałem racje że to brak aktualizacji :slight_smile: