Install.log- odczytanie

(system) #1

Jak mogę odczytać z pliku install.log jakiego komponentu brakuje mojemu systemowi operacyjnemu?

(Autograf21 86) #2

...o ile dobrze się domyślam chcesz odinstalować program??...ale nie możesz bo ci wyskakuje komunikat>??.could not open Install.log file,,,,??....jak tak to spróbuj tym Revo Uninstaller...xd

(system) #3

nie. Probuje zainstalować oporogramowanie do odtwarzacza mp3 ale nie mogę bo pojawia mi sie jakiś błąd. Napisałam więc do pomocy no i facet mi odpisał żebym otworzyła ten plik iodczytała jakiego komponentu mi brakuje i go zainstalowała. Problem w tym że właśnie nie wiem jak to odczytać

(Autograf21 86) #4

lol,,,napisz jaki to błąd...albo może lepiej ściągnąć sobie nowe sterowniki...xd

(Bozybor) #5

a próbowałeś w notatniku ?? zazwyczaj to dział :wink:

(system) #6

No właśnie to mi się otwiera w notatniku, tylko nie bardzo wiem jak cokolwiek z niego odczytać, nie znam się na tym :oops:

a błąd mi się wyświetla taki

Installation is unable to continue because of one or more unresolved issues. Please contact support services and quote "error I-001"

a sterowniki mam na płytce i wydaje mi się ze ściagniecie nowych nic nie da. Wcześniej zainstalowały mi się noramlnie, dopiero teraz po formacie komp. nie chcą

(Bozybor) #7

i już jaśniej :slight_smile: należy przeinstalować installshield :slight_smile:

proponuje poszukać na internecie jak to zrobić :slight_smile: i pamiętać o kopi zapasowej folderu na ww :wink: tu jest opis po angielsku :slight_smile:

sam miałem taki problem z tym programem :slight_smile: więc na pewno znajdzie się rozwiązanie :wink:

i jednak miałem racje że to brak aktualizacji :slight_smile: