Installer.exe

witam

mam problem tak jak w temacie 

otóż pobrałem coś , rozpakowałem i powstała ikonka , chciałem to usunąć ale nie dało sie. 

poczytałem troche na ten temat bo widze problem jest znany i częsty … wiec :

przed cmd nie da rady tego usunąć - pokazuje “nie można odnalezc scieżki” ( gdzies tam cos pisało ze da sie podobno to usunąć w ten sposób) lub moze zrobiłem cos nie tak choc wspisywałem poprawnie sciezke pliku

skanowałem chyba czterema róznymi szperaczami typu Panda Cloud , MalwareBytes , Spy Detroy … Spy Hunterem i jeszcze tam nawet czyms ale nie wykryło akurat tego …Antywirus nie wykrywa rózwniez tego badziewia .(chyba ze skanowałem nie tym co trzeba) 

wiec prosze o pomoc krok po kroku - nie jestem jakims tam wielkim informatykiem ani znawcą komputerów wiec prosze mi opisac co zrobic krok po kroku jak dziecku…

z góry dzieki za wszelkie pomocne wpisy … 

 

Do przeczytania http://www.fixitpc.pl/topic/50-kasowanie-nieusuwalnych-plikow-i-folderow/?p=244

 

Obowiązkowo proszę zaprezentować raport FRST zgodnie z instrukcją http://forum.dobreprogramy.pl/farbar-recovery-scan-tool-raport-obowiazkowy-478727t.html

co do tego:

przeczytałem to i własnie nie moge przez to tego zrobic lub robie to zle 

sprawdziłem sciezke tego installera : ścieżka folderu C:\Użytkownicy\Iwona\Muzyka\Desktop

lokalizacja C:\Users\Iwona\Music\Desktop

oczywiscie tego tam nie ma nawet gdy dam “pokaż ukryte” 

wchodziłem w cmd wpisywałem według wskazówek z tego postu… sciezke ale pokazuje komunikat nie mozna odlazezc sciezki lub cos w tym rodzaju … nie wiem 

Do przeczytania http://www.fixitpc.pl/topic/50-kasowanie-nieusuwalnych-plikow-i-folderow/?p=244

FRST.txt

 

 

Addition.txt

Brak loga Addition.txt

 

dodane … unlockerem udało sie usunąć 1 z 2 ikonek installera … 

Addition.txt

Wklej do systemowego notatnika i zapisz jako plik tekstowy o nazwie fixlist :

Folder: C:\Users\Iwona\Music\Desktop

Uruchom FRST i kliknij Napraw (Fix). Pokaż raport z usuwania Fixlog.

 

szczerze to nie bardzo ogarniam o co chodzi z tym notatnikiem bo czegos takiego chyba nie mam 

Folder: C:\Users\Iwona\Music\Desktop

co to jest gdzie tego szukac wkleic całe czyli od “folder” czy od “C:\users//”

zapisac to ale gdzie dokładnie … pisałem ze az tak nie ogarniam spraw technicznych …

czegos takiego jak notatnik nie posiadam… gdyz musiałem to usunac jezeli chodzi o ten 

a to musi byc zapisane w tym koniecznie ?

Nie masz też czegoś takiego jak Google?

 

z tym notatnikiem to miałem ostatnio takie cyrki ze usunąłem to w cholere choc teraz mysle ze niesłusznie … miałem z tym kupe problemów nie wiem co zrobiłem dokłądnie ale wszystko otwierało mi sie tym notatnikiem nie mogłem nic zrobic na kompie nawet wejsc do neta pomogło dopiero .Default.exe. nie wiem jezeli da sie to dograc z powrotem do Visty to zaraz dogram jak nie to nie wiem co z tym zrobic … musi byc to koniecznie zapisane z notatniku nie moze byc czym innym?

Uruchom cmd.exe jako administrator i wklej:

sfc /scanfile=C:\Windows\system32\notepad.exe

 

funkcja ochrona zasobów systemu windows nie znalazła naruszeń integralnosci … 

ja wsumie zrobiłem tak : pobrałem notepad2 i zastapiłem go tym systemowym zrobiłem ten txt ale gdzie go dac ?

ło kurde … chyba cos zjepałem… zrobiłem ostatnia próbe z cmd na adminie 

wpisałem DEL\?\C:\Users\Iwona\Music\Desktop 

skasowało mi tego installera z pulpitu ale tez kosz IE i jakis tam program… chyba wazny …

To ciekawe, bo systemowy pulpit nie znajduje się w folderze Music.

skasowało mi installera , skrót kosz , skrót chrome i skrót do jakiegos programu który mam od kilku lat a nawet nie wiem co to jest i do czego ?? sam nie wiem dlaczego tak … czyli mam rozumiec ze nie musze juz sie bawic tym FRST?

Masz zrozumieć, że teoretycznie w tej lokalizacji nie powinno być folderu pulpitu.

pisałem na poczatku… nie jestem komputerowcem znawcą sprzetu ani informatykiem dlatego prosiłem o jasne i najprostsze wytłumaczenie tematu i naprawy tego … po usunieciu tego przeskanowałem antywirusem i spy szukaczem nic nie znalazło… tego badziewia tez nigdzie nie widze ale i tak cos jest nie tak … od rana strasznie mulił komp zawieszał sie co chwile wywalało co dosłownie 5 min blue screena … recovery plus przywracanie systemu jako tako pomogło …wiec wychodzi na to ze chyba dalej cos siedzi w tym kompie generalnie strasznie sie dziwnie zachowuje a formata nie zrobie bo nie mam płytek ( komp darowany mi)…ale

mam jeszcze jedno pytanie … wywala mi tez takie cos

  HKLM:Run    HotKeysCmds    Intel Corporation    C:\Windows\system32\hkcmd.exe

  HKLM:Run    IgfxTray    Intel Corporation    C:\Windows\system32\igfxtray.exe                                      HKLM:Run    Persistence    Intel Corporation    C:\Windows\system32\igfxpers.exe

Nieprawidłowe rozszerzenia plików    .AAC    HKCU\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\FileExts.AAC

nie wiem o co chodzi …

 

 

 

To nie jest szkodliwe, więc zostaw to w spokoju.