InstallShield - Na moim komputerze nie rusza

Witam. Założyłem wcześniej temat - lecz myślałem że problem dotyczy jednej gry. Tak więc:

Mam problem z KAŻDĄ grą która instaluje się poprzez InstallShield Wizard (cośtam 32 bit setup launcher). KAŻDA gra i program. Uruchamiam setup ale nic się nie dzieje - w procesach “Setup.exe” siedzi.

Posiadam XP SP2, legalny ze wszystkimi łatkami.

Zna ktoś ten problem, wie jak mu zaradzić? Z góry dziękuję za odpowiedź.

możesz spróbować tak - wpisz do uruchom C:\ProgramFiles\Common Files\InstallShield\Driver\Intel 32\IDriver.exe /REGSERVER

i enter (version - numer folderu, który zawiera intel32);

jesli nie pomoże spróbuj zarejestrować IScript dll`e(prawy klik i

zarejestruj - może ich być kilka!); jeśli i to nie poskutkuje usuń

folder engine(do kosza, żebyś mógł przywrócić) i z tej strony

http://consumer.installshield.com/kb.asp?id=Q108312

ściągnij IKernel(IKernel engine update) i zainstaluj

mam dokładnie ten sam problem. Od razu zainstalowałem IKernel ale nic to nie dało, a poprzednich dwóch kroków nie dało się zrobić (albo nie wiedziałem jak) jak wpisałem tą ścieżkę do uruchom tzn. C:\ProgramFiles\Common Files\InstallShield\Driver\Intel 32\IDriver.exe /REGSERVER to mi wyskoczyło że c:\program files odwołuje się do lokalizacji która jest nie dostępna…

no i nie wiem jak zarejestrować IScript dll`e

bardzo prosze o pomoc bo nie moge praktycznie nic zainstalować:(

Panel Kontrolny->Narzędzia Admin.->Usługi:

Windows Installer <- Automatic

dalej to samo:/ od trzech miesięcy nie moge niczego zainstalować, od formatu:/

gdzie to jest bo mam ten sam problemik;]

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 9:34

ok juz wiem gdzie to jest, ale dalej nie instaluje;/

Złączono Posta : 17.06.2007 (Nie) 9:36

u mnie autorun tak jakby sie zwieszal, i zuzycie procka wzrasta do 100% dopiero go wylaczam prze menedzer urzadzen =>procesy i tam wylaczam autorun.exe

C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\9\Intel 32

w tym katalogu mam IDriver i IDriver2, czy to dobrze?

Spójrz na to :

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=161687

już się co nieco dowiedziałem. Wersje setupów z których instaluje dane gry czy programy to 5.52.164.0 i tego własnie nie da się włączyć. Za to gre z setupem w wersji 6.31.100.1190 już instaluje się bez problemu. Wie ktoś jaka jest tego przyczyna? I co z tym zrobić, jak naprawić? Bardzo prosze o pomoc.