InstallShield Program Updates. Co to jest?

Witam!

Dzisiaj zauważyłem w Menu Start taką oto aplikację “Program Updates”. Nie wiem skąd ona się wzięła, ale z tego co widzę służy do jakichś aktualizacji programów.

Czy jest to potrzebne i do czego konkretnie służy. Ewentualnie jak to odinstalować, gdyż nie widnieje w zainstalowanych programach? Wiem jedynie, że znajduje sie ona tutaj: C:\Program Files\Common Files\InstallShield

Mój system to Windows 7 Ultimate 32bit.

Pozdrawiam,

apik

Aplikacja ta jest zbędna w autostarcie. Służy to jak sama nazwa wskazuje to aktualizacji instalatora InstallShield.

A jak to odinstalować, jeśli można spytać? Gdyż w “Panel sterowania\Wszystkie elementy Panelu sterowania\Programy i funkcje” program (aplikacja) nie istnieje, a w ścieżce którą podałem w pierwszym poście nie ma pliku typu “uninstall”

to program do aktualizacji innych programów :wink: , wchodzi w skład niektórego softu instalowanego instalatorem installshield.

Install shield update manager nie ma opcji dezinstalacji, ale możesz wywalić isupm.exe lub dodać do zablokowanego oprogramowania w mmc (uruchom->mmc->edytor obiektów zasad grupy)