Instalować SP1?

(Rafko30) #1

Witam

Za niedługo bede miał viste i chce na niej zainstgalwoac gta4 ale jest(podobno) potrzebny sp1 i nei wiem czy bezpiecznie będzie instalowac sp1?

Instalować??

(sla17) #2

Oczywiście, że bezpiecznie.

Zalecam instalacje SP1 a następnie SP2 - po formacie, bez żadnego software.

Nawet zalecane jest intalacja SP1 oraz SP2.

Pzdr!

(Agatonster) #3

Rafko30 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

(Lukaszk 89) #4

SP1 oczywiście, SP2 niekoniecznie, bynajmniej ja znaczącej różnicy nie zauważyłem po instalacji 2.

(Rafko30) #5

Ale nic sie nie zchrzanilo?? wszystko dziala dobrze??

(Lukaszk 89) #6

Tak, chociaż słyszałem że czasem potrafi sprawić problemy.Radziłbym zostać przy 1.

(Malydragon) #7

SP1 jest konieczny do instalacji SP2 bez tego ani rusz.

SP1 poprawiło u mnie wyszukiwanie, łączenie się z sieciami Wi-Fi

SP2 zwolniło mi jakimś cudem 31 GB na dysku C :o dla tego ja polecam instalowanie drugiego SP

Dla uwiarygodnienia moich informacji podaje cytat z news`a na DP "Co warto wiedzieć o SP2 dla Visty" z dnia 04.05.2009

"...wystarczy przytoczyć przykład narzędzia compcln.exe, które po instalacji paczki czyści system z nadpisanych bibliotek obecnych w Viście od czasów RTM i SP1, dzięki czemu zyskać można nie tylko porządek, ale i kilka GB wolnego..."

(Rafko30) #8

W takim razie nie musze sie bać ze cos sie popsuje :slight_smile:

(Malydragon) #9

Nie zupełnie bo jeżeli źle przeprowadzisz instalację np z uruchomionymi programami to coś można ''popsuc''

(Rafko30) #10

A to wystarczy ''instaluj'' wybrać i sie instaluje czy jakies tam pogmatwane rzeczy trzeba robić?

(sla17) #11

Tak, o ile sie nie myle to akceptacja umowy licencyjnej, jeszcze chyba 2-3 następne (dalej) i już jest instalacja :stuck_out_tongue: Możesz pójść zrobić sobie herbatę i coś zjeść :smiley:

(Rafko30) #12

:slight_smile: A co ten sp konkretnie daje ?? Szybciej system chodzi czy co??

(system) #13

Zbiór poprawek bezpieczeństwa, łatek i czasem nowe funkcjonalności ( np.: SP2 dodaje możliwość wypalania płyt Blue-ray ).

(Lukaszk 89) #14

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj ... .-550.html

(Soviet Man) #15

Dołączam się do pytania czy instalowa SP 2 ? Widzę, że tak lepiej instalowac. Wiem że na razie jest tylko 5 języków , ale mam nadzieje że to tylko instalacja jest po angielsku a później system, po polsku, prawda ?

(Lukaszk 89) #16

Znaczy się?Masz system polski a chcesz SP instalować z innego języka? - Nie radzę.

(Soviet Man) #17

Nie no spoko, własnie przeczytałem , że jest już w wersji PL w Windows Update , sprawdziłem i pobiera już :wink:

(Rafko30) #18

Ok temat do zamknięcia mam viste od razu z sp1 :slight_smile: