Instalować SP1?

Witam

Za niedługo bede miał viste i chce na niej zainstgalwoac gta4 ale jest(podobno) potrzebny sp1 i nei wiem czy bezpiecznie będzie instalowac sp1?

Instalować??

Oczywiście, że bezpiecznie.

Zalecam instalacje SP1 a następnie SP2 - po formacie, bez żadnego software.

Nawet zalecane jest intalacja SP1 oraz SP2.

Pzdr!

Rafko30 ,

Proszę poprawić pisownię w tytule tematu i w opisie problemu. W celu edycji swojego posta proszę skorzystać z przycisku Edytuj przy poście otwierającym temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

SP1 oczywiście, SP2 niekoniecznie, bynajmniej ja znaczącej różnicy nie zauważyłem po instalacji 2.

Ale nic sie nie zchrzanilo?? wszystko dziala dobrze??

Tak, chociaż słyszałem że czasem potrafi sprawić problemy.Radziłbym zostać przy 1.

SP1 jest konieczny do instalacji SP2 bez tego ani rusz.

SP1 poprawiło u mnie wyszukiwanie, łączenie się z sieciami Wi-Fi

SP2 zwolniło mi jakimś cudem 31 GB na dysku C :o dla tego ja polecam instalowanie drugiego SP

Dla uwiarygodnienia moich informacji podaje cytat z news`a na DP “Co warto wiedzieć o SP2 dla Visty” z dnia 04.05.2009

“…wystarczy przytoczyć przykład narzędzia compcln.exe, które po instalacji paczki czyści system z nadpisanych bibliotek obecnych w Viście od czasów RTM i SP1, dzięki czemu zyskać można nie tylko porządek, ale i kilka GB wolnego…”

W takim razie nie musze sie bać ze cos sie popsuje :slight_smile:

Nie zupełnie bo jeżeli źle przeprowadzisz instalację np z uruchomionymi programami to coś można ‘‘popsuc’’

A to wystarczy ‘‘instaluj’’ wybrać i sie instaluje czy jakies tam pogmatwane rzeczy trzeba robić?

Tak, o ile sie nie myle to akceptacja umowy licencyjnej, jeszcze chyba 2-3 następne (dalej) i już jest instalacja :stuck_out_tongue: Możesz pójść zrobić sobie herbatę i coś zjeść :smiley:

:slight_smile: A co ten sp konkretnie daje ?? Szybciej system chodzi czy co??

Zbiór poprawek bezpieczeństwa, łatek i czasem nowe funkcjonalności ( np.: SP2 dodaje możliwość wypalania płyt Blue-ray ).

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzj … .-550.html

Dołączam się do pytania czy instalowa SP 2 ? Widzę, że tak lepiej instalowac. Wiem że na razie jest tylko 5 języków , ale mam nadzieje że to tylko instalacja jest po angielsku a później system, po polsku, prawda ?

Znaczy się?Masz system polski a chcesz SP instalować z innego języka? - Nie radzę.

Nie no spoko, własnie przeczytałem , że jest już w wersji PL w Windows Update , sprawdziłem i pobiera już :wink:

Ok temat do zamknięcia mam viste od razu z sp1 :slight_smile: