Instalowac sp2 dla windowsa xp?

Jest tylko odnośnik do http://www.nero.com . Ok, ściągam nowszą wersję.

Myślę ze nie ma to sensu. Nero działa normalnie nagrywałem dzisiaj płytki i jest wszystko ok. :smiley:

Faktycznie tylko do strony nero. :?

Ale jak jest jakiś komunikat, to możliwe, że mogą być jakieś blłędy. Ok, ściągam, już apewne nie będzie tego błedu.

Właśnie wyczytałem że już w Nero Burning Rom 6.3.1.17 Problem znika. :?

po co instalowac starsza wersje jak jest nowsza :slight_smile:

Napisałem to po to aby było wiadomo że problem znika od tej wersji. 8)

ten program XPAntiSpy3.9.1PL nie jest tylko do zwiekszania liczby połonczen dla P2P ma wiele inny funkcji do wyłaczenia lub właczenia w bardzo prosty sposob

Nie, a przynajmniej jeszcze nie.

czy sp2 moze dzialac zjakims antywirem jednocześnie? Np panda platinum?

A czemu nie miał by działać ??

nie wiem. tak gdzieś wyczytałam , ze trzeba odinstalować antywira jak ma firewalla i dlatego pytam. Ze niby sie nie beda lubiły :wink:

Chodzi o to, że SP2 ma wbudowany Firewall, zwany Windows Firewall. Oczywiście możesz wybrać, kjtórego chcesz uzywać…

Antywir nie powinien mieć konfliktów z systemowym firewallem, gdyż są to aplikacje o różnym przeznaczeniu. Natomiast systemowy firewall może mieć konflikty z innym firewallem. Z tego co pamiętam, to Panda ma wbudowany firewall, tak że zalecałbym ci albo wyłączenie firewalla w Pandzie i zostawienie samego antywira, albo też wyłączenie systemowego firewalla i pozostawienie firewalla Pandy uruchomionym. Tak czy siak nie musisz odinstalowywać Pandy.

dzięki za info. troche mi szkoda tego firewalla z pandy bo mi dzisiaj nie wpuscil wlamywacza/skanera do kompa 3 x, a sp2 siedzial w tym czasie cichutko jak myszka.Co wy na to? :o

Nie iwem dlaczego ci szkoda Pandy ??

Ja bym ją po prostu zostawił, a wyłączył Windowsowego firewalla.

Najprawdopodobniej chodziło o to, żeby wyłączyć antywira i firewalla na czas instalacji service packa. W innym wypadku uważam takie działanie za pozbawione najmniejszego sensu. Odnośnie firewalla tak jak radzili Ci koledzy ten systemowy zawsze można wyłączyć.