Instalować sterowniki do Asus P5K dla windows 7 64bit?

Witam. Korzystam z Windows 7 64bit i tak się zastanawiam czy trzeba instalować jakieś sterowniki do płyty jaką to posiadam ASUS P5K

http://pl.asus.com/Motherboards/Intel_S … /#download ponieważ nie ma po instalacji systemu ani jednego wykrzyknika w menadżer urządzeń. Z góry dzięki za rady.

Dla zapewnienia 100% wydajności, stabilności i zgodności z programami/grami trzeba instalować wszystkie albo chociaż najważniejsze sterowniki, czyli chipset płyty, dźwięk, grafika.

Problem w tym ze na stronie Asusa nie ma pod Windows 7:(

To bierz te od Visty 64bit, to prawie takie same systemy.

W takim razie aż sobie zainstaluje wszystko od nowa.

Jedynymi sterownikami pod Win764bit są do karty graficznej:)

Dodane 11.11.2011 (Pt) 12:25

Najpierw instalować sterowniki czy aktualizacje systemu?

a ja zapytam czy coś żle Tobie działa? instalujesz normalnie windows 7 i pobiera sam aktualizacje on sobie wszystko ściągnie

No niby wszystko działa ale jakoś siedzi mi to w głowie że może działać szybciej. Stąd moje pytanie.

Jeszcze ciekaw jestem jak z tymi aktualizacjami ? Przed sterownikami czy po?

Ty chcesz teraz na czysto instalować windows 7 tak?

czyli normalnie instalujesz go na kompie i on sam sobię sciagnie wszystkie stery i aktualizacje

Nie ma różnicy, kiedy wgrasz aktualizacje, możesz teraz, możesz później, możesz równocześnie ze sterownikami.

No własnie nie mam pewności czy sobie wszystkie sterowniki ściąga. Jeśli wykrzykniki w menadżer urządzeń o tym świadczą to wszystkie bo wykrzykników brak.

System oczywiście że na czysto.

no własnie jeśli nie ma zadnych wykrzykników to wszystko jest jak trzeba,daj mu tylko pobierz i zainstaluj aktualizacje i windows sobie sam pobiera

jak wgrasz 7mkę to masz wszysto dżwięk itp

własnie po co TY chcesz instalować windowsa od nowa jak wszystko gra?

Niczego nie instaluj! Ciesz się, że Ci system na tej płycie głównej zaskoczył bez problemów w Menadżerze Urządzeń. I niech tak zostanie!