Instalowanie 7 z oryginalnym kluczem

Witam.

Mam pytanie odnośnie instalacji win 7 na laptopie.

Kupując laptopa (nowy) oryginalnie był zainstalowany na nim win 7 home x64 eng. Jak wiadomo w sklepach instalują systemy z miliardami niepotrzebnych śmieci. Mam zamiar ściągnąć czysty obraz win 7 (x64 pl) i zainstalować go na oryginalnym kluczy tak aby był legalny. Czy gdybym był zmuszony do oddania go na gwarancje to nie przyczepili by się ze system jest inny niż tez z jakim mi sprzedali laptopa? czy to ma jakieś znaczenie?

Z góry dzięki za pomoc.

Wątpie, aby miało jakiekolwiek znaczenie. Przecież możesz postawić linuksa, bo masz takich foch i np. uważasz m$ za zło.

Co do systemu, na COA nie ma wyszczególnionej wersji językowej, aktywacja jak najbardziej się uda (jak nie online, to przez automat telefoniczny)

Ja proponuje użycie aktywacji oem slp, pomijasz tym samym dzwonienie/aktywacje online - nie ma tutaj limitu aktywacji, udziału m$ z zewnątrz, system sam się zaaktywuje jeżeli wklepiesz poleceniami systemowymi odpowiednie komendy.

Tutaj masz instrukcje:

post2414855.html#p2414855

To nie jest łamanie zabezpieczeń, jest to dokładne powtórzenie procedury oem slp jaką wykonuje producent laptopa preinstalując system. (możesz dla jaj wyciągnięty z bieżącej instalki klucz wpisać w google - dostaniesz tysiące wyników :slight_smile: )

Marker masz w biosie, certyfikat w bieżącym systemie (i recovery), klucz slp pokaże ci np. slic dump kit.

OK mam nadzieje że podczas ściągania aktualizacji nie wywali mi błędu że windows jest nielegalny…

dzięki