Instalowanie drukarki w win 8 - nie pobiera sterowników


(Aki20) #1

Witam,

 

jak podłączyć drukarkę hp 3650 w windows 8. Kiedy chcę dodać drukarkę to jest napisane: "Instalacja nie została w pełni ukończona ponieważ połączenie jest taryfowe". Czy chodzi o to, że używam internetu na kartę? Co zrobić, żeby jednak pobrały się sterowniki?

Przy aktualizacji sterowników, uruchamiał się kreator aktualizacji sterownika, ale jest tylko "trwa pobieranie oprogramowania sterownika" i wcale nie pobiera.


(Dimatheus) #2

tuia , zapoznaj się, proszę, z tym tematem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(mrFreeze) #3

Zobacz przez Windows Update.


(tosiekbu) #4

Witam.

 

tutaj masz stronę producenta skorzystaj z kreatora instalacji hp

 

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwareDownloadIndex?softwareitem=mp-122330-1&cc=pl&dlc=pl&lc=pl&os=4132&product=304535&sw_lang=


(Aki20) #5

Używając Windows update jest to samo, pojawia się: “trwa przygotowanie do instalacji” i tak jest cały czas, nic nie instaluje.

Z kreatora instalacji hp korzystałam wiele razy i też pojawia się tylko: “trwa pobieranie oprogramowania sterownika”.


(tosiekbu) #6

http://h30434.www3.hp.com/t5/Printer-All-in-One-Install-Setup/deskjet-3650-and-Windows-8/m-p/2307861#M80447


(JeyJey) #7

Win+I > Zmień ustawienia komputera > Komp. i urządzenia > Urządzenia > Pobieranie w przypadku poł. taryfowych daj na Wł.


(Aki20) #8

Dzięki za odpowiedzi, pomogło włączenie połączeń taryfowych i naprawa rejestru.