Instalowanie pliku msvcr100.dll - problem

Witam

Chciałbym zarejestrować plik msvcr100.dll do mojej biblioteki windowsa, gdyż pewna aplikacja mi się nie włącza, bo brakuję tego pliku. Moj system do windows xp sp2.

Sciągnąłem ten plik z tej strony : http://www.dll-files.com/dllindex/dll-f … l?msvcr100

Wkleiłem do folderu system32 i zresetowałem komputer. Spróbowałem włączyć program jeszcze raz i nadal nie nie działał, bo nie zarejestrowało dll’a.

Szukałem w sieci co i jak, próbując zainstalować dll w cmd komenda regsvr32 wyskoczyło : załadowano plik …, ale nie można odnalezc punktu wejscia dllregisterserver. Szukałem w internecie i nie znalazłem nic, szukałem programów do rejestrowania dll’ów i też nic, proszę o pomoc, nie chce rainstalacji systemu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Z tego co wiem to:

Oznacza, że biblioteka jest niewłaściwa, bądź jej wersja się nie zgadza. Jak bym miał xp to wrzucił bym ci ze swojego ten plik, ale ma win 7

Spróbuj pobrać stąd http://www.dll-download-system.com/home/m-dlls-not-system-/msvcr100.dll/details.html bądź z innej lokalizacji i po prostu wejść do Windows\System32\ I tam wklej. Pozdrawiam

ale najpierw zainstaluj sp3

Racja Service Pack 3 poprawi dużo niedoróbek i prawdopodobnie doda brakującą bibliotekę. Bez tej biblioteki nie uruchomią się niektóre programy i chyba żadna gra.

Hmmm no ok spróbuję SP 3 zainstalować, dzięki za radę. :smiley: