Instalowanie Power DVD 6.0

Witam. Jestem nowicjuszem. Mam pytanie - podczas instalowania Power DVD pojawia się informacja o braku DirectX9. Czy ktoś mi wyjaśni o co chodzi?

Jeśli nie masz DirectX, ściągnij i zainstaluj stąd: http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=36&id=147

Pewnie masz starszy DirectX (np. 7.0). Jeśli masz potrzebę zainstaluj sobie jakiś nowszy lub najnowszy DirectX 9.0c Runtime PL lub DirectX 9.0c Redistributable PL.

Instalujesz program, który wymaga nowszej wersji DirectX niż ta którą posiadasz. Co jakiś czas ukazuje się nowa wersja DirectX, a programy napisane po jej wydaniu często korzystają z ostatniej (czyli najnowszej) wersji DirectX. Z DirectX jest tak jak ze wszystkimi programami - od czasu do czasu ukazują się nowe wersje lub aktualizacje.

Runtime jest TUTAJ (instalacja bezpośrednio z internetu !!

Jaką masz karte grafiki czy jest ses instalowania 9 …

Niektóre aplikacje po prostu wymagają obecności najnowszych bibliotek w systemie.

Zgoda tylko ze jak ma cieką karte to direks namiesza mu i niektore gry mu nie pojda miałem taka sytuacje na strej grafice…

  1. co to ma wspólnego z głównym pytaniem?

  2. sory za kontynuowanie tego off-topa (to do Moderatorów :wink: )

  3. widzę że rozwiązujesz problemy za pomocą gotówki, a nie główki - problem z grami - zamiast dobrać stery to zmieniasz kartę :smiley:

nie lubię pisać takich postów ale nie wytrzymałem

Masz mnie za głąba i myslisz ze nie kombinowałem ze sterami nie rob sie taki hop do przodu kolego

Dalsze dyskusje proszę prowadzić na PW.

A teraz powracamy do tematu 8) 8) 8)