Instalowanie programów.windows xp

Czy ktoś wie jak to obejść?: Pościągałam sobie różne pliki z netu np. all player, a gdy chciałam zainstalować to mi się wyświetliło: “Invalid package size! This package has been corrupted,installation impossible” Nic mi nie daje zainstalować nawet programów ze stron producenta. Bardzo poroszę o pomoc zanim się nerwicy nabawię… :?

Hmm pisze ze “zły rozmiar paczki ta paczka została zepsuta rozpakowanie nie mozliwe” coś ci najwidocznie zle sciagneło ale czemu to juz ktos inny musi pomoc

Poprostu musi to zassać z neta jeszcze raz.

Sprawdzić czy program rozpakowujący działa jak powinien.

Miałeś racje, pliki zle się ściągnęły, ściągnęło się tylko 2-3% całej zawartości. Dzięki za pomoc. :smiley:

spróbuj flashget’em

Wszystko fajnie Danielku, tylko nie mam jak go ściągnąć :? …chyba, że jakaś dobra duszyczka prześle mi go plikiem na gg :smiley:

Złączono Posta : 02.01.2006 (Pon) 12:46

Znalazłam na jakieś płytce program do pobierania plików z internetu (LeechGet) zainstalowałam i wszystko ściąga się jak należy. Wszystkim bardzo dziękuję za pomoc. Programik taki sobie, ale działa.

mi tez czasami firefox nie ściąga całych archiwów ale reszta dobrze ale i tak korzystam z flashgeta

zainstaluj do mozilli wtyczkę flashgot i wtedy odajesz swój program i jak klikasz na coś do ściągania to masz odrazu w swoim LeechGet