Instalowanie sterowników ekranu AMD nie powiodło się

(XxTwisTxX) #1

Witam, wczoraj zainstalowałem Windowsa 8.1 Pro 64 bit i mam problem z uruchomieniem Minecrafta. Po zalogowaniu się na moje konto i kliknięciu PLAY pojawia się komunikat, który jest w załączniku. Próbowałem instalować najnowsze stery możliwe na moją kartę graficzną i wszystko było dobrze tylko, że instalowanie sterowników ekranu AMD się nie powiodło.

Co mam zrobić?

Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz

ATI Radeon HD 3870 X2

RAM: 6GB

P5K-E / Wifi-AP

post-201905-0-71537100-1393676536_thumb.

(kalitt) #2

Spróbuj zainstalować sterowniki do OpenGL bo może nie być (oczywiście jeśli takowe są :D)

(Agatonster) #3

XxTwisTxX

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

(MrBeckham666) #4

sterowniki ze strony AMD pobierz do swjej grafiki.

w sterownikach masz wsparcie do OPEN GL którego potrzebuje minecraft

(XxTwisTxX) #5

Ze strony AMD własnie tak się dzieje.

(JNJN) #6

Stery do płyty zainstalowane? jak nie masz zainstaluj i restart.

Odinstaluj ten ster co masz, katalog AMD,ATI jak jest usuń z dysku ręcznie, czyszczene systemu np:Ccleanerem,restart i instaluj nowy ster.

Karta nie ma sterów do 8.1, tylko do 8 - spróbuj je zainstalować w trybie zgodności z 8 i jako adminitrator.

http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy2&os=Windows%208%20-%2064