Instalowanie sterowników ekranu AMD nie powiodło się

Witam, wczoraj zainstalowałem Windowsa 8.1 Pro 64 bit i mam problem z uruchomieniem Minecrafta. Po zalogowaniu się na moje konto i kliknięciu PLAY pojawia się komunikat, który jest w załączniku. Próbowałem instalować najnowsze stery możliwe na moją kartę graficzną i wszystko było dobrze tylko, że instalowanie sterowników ekranu AMD się nie powiodło.

Co mam zrobić?

Intel Core 2 Duo E8200 2.66 GHz

ATI Radeon HD 3870 X2

RAM: 6GB

P5K-E / Wifi-AP

 

 

post-201905-0-71537100-1393676536_thumb.

Spróbuj zainstalować sterowniki do OpenGL bo może nie być (oczywiście jeśli takowe są :D)

XxTwisTxX

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj, umieszczonego w prawym dolnym rogu swojego posta, następnie opcji Użyj pełnego edytora, znajdującej się pod edytowanym postem.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

sterowniki ze strony AMD pobierz do swjej grafiki.

 

w sterownikach masz wsparcie do OPEN GL którego potrzebuje minecraft

Ze strony AMD własnie tak się dzieje.

Stery do płyty zainstalowane? jak nie masz zainstaluj i restart.

 

Odinstaluj ten ster co masz, katalog AMD,ATI jak jest usuń z dysku ręcznie, czyszczene systemu np:Ccleanerem,restart i instaluj nowy ster.

 

Karta nie ma sterów do 8.1, tylko do 8 - spróbuj je zainstalować w trybie zgodności z 8 i jako adminitrator.

 

http://support.amd.com/en-us/download/desktop/legacy?product=legacy2&os=Windows%208%20-%2064