Instalowanie tej samej aktualizacji

Witam.

Dzisiaj po zainstalowaniu aktualizacji do Windows xp i po ponownym uruchomieniu komputera pojawiło się powiadomienie o tym, że Aktualizacje niezainstalowane; zainstalowałem je ponownie itd. i znów zauważyłem, że jest ten sam problem, ponowiłem tą czynność jeszcze 2 razy. Historia aktualizacji pokazuje je i nie wykazuje żadnych problemów - niby poprawnie zainstalowane.

Są to aktualizacje od Net Framework.

Nie wiem, czy dobrze zrobiłem ale zainstalowałem też wersje 4 tego programu (użyłem aktualizacji opcjonalnych), bo myślałem, że to coś pomoże. Teraz pojawiają się aktualizacje do niej i do wcześniejszej wersji 2.0. Nie znalazłem nigdzie odpowiedzi na mój problem, słyszałem, że można usunąć daną aktualizację ale w podstawowym “dodaj lub usuń” nie widać wpisów z numerami właśnie tych aktualizacji.

Dziękuję za ewentualne porady.

Start --> Panel sterowania --> Dodaj lub usuń programy - u góry zaznacz Pokaż aktualizacje :

dt391_aktualizacje.jpg

Będziesz wiedzieć dokładnie co zostało zainstalowane…

Aktualizacje na Windows XP są co drugi wtorek m-ca, czyli raz na m-c.

Sprawdzaj ze względu na różnicę czasu w środę, po aktualizacji wyłącz Aktualizacje automatyczne.

A czy te aktualizacje to nie są czasami Microsoft .NET Framework 3.0 update? Zauważyłem, że na wielu komputerach z Windows XP się one nie chcą zainstalować - odznaczam je by się nie pokazywały już więcej i problem z głowy.